Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś znalazł może rozwiązanie na problem:

 

Między halogenami jest u mnie 83 cm i nie bardzo idzie tam wcisnąć nawet lampy dzienne o szerokości 15 cm bo zawsze będzie brakować te 7 cm do przepisowych 60 cm. Jak wy sobie z tym poradziliście bo zależy mi równie mocno na halogenach jak i dziennych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jakiej firmy kupowałeś te dzienne? Może jakiś link? Widzę, że montowałeś je w Megane II Ph II a czasami PH I nie ma mniejszego rozstawu w tej dolnej kratce miedzy halogenami? Ile wynosi w PH II odstep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś znalazł może rozwiązanie na problem:

 

Między halogenami jest u mnie 83 cm i nie bardzo idzie tam wcisnąć nawet lampy dzienne o szerokości 15 cm bo zawsze będzie brakować te 7 cm do przepisowych 60 cm. Jak wy sobie z tym poradziliście bo zależy mi równie mocno na halogenach jak i dziennych...

kolego jak to ktoś kiedyś powiedział albo rybki albo akwarium, powiem tak jeżeli chcesz zamontować diodowe o szer 15cm to bez wycinania w zderzaku się nie obejdzie, dezeli zależy ci na halogenach.a powiem tak jak wracałem znad morza to zatrzymała mnie policja do zwykłej kontroli dokumentów, i praktycznie na do widzenia zapytali mnie czy wymiary są zachowane i dla potwierdzenia moich słów wzięli się za mierzenie,i co kopara im opadła i poźniej usłyszałem "to nic szerokie drogi i ostrożnie bo do domu daleko " dla tych wszystkich co chcą zamontować sobie ledy montujcie zachowując wymiary bo inaczej szkoda czasu i pieniędzy na mandaty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś znalazł może rozwiązanie na problem:

 

Między halogenami jest u mnie 83 cm i nie bardzo idzie tam wcisnąć nawet lampy dzienne o szerokości 15 cm bo zawsze będzie brakować te 7 cm do przepisowych 60 cm. Jak wy sobie z tym poradziliście bo zależy mi równie mocno na halogenach jak i dziennych...

 

Ja znalazłem. Zobacz ostatni post na 14 stronie niniejszego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy ktoś z forumowiczów zakładał już do swojej Meganki światłą do jazdy dziennej Led?

Chodzi mi o proste zestawy Philips lub oparte na ledach osram?

Jak je montowaliście?

Czy ktoś montował okrągłe w miejsce przeciwmgielnych?

Skąd braliście napięcie po stacyjce ( chodzi o te Osram ) w Philipsach wystarczy napięcie z aku.

scaliłem z już istniejącym tematem. Przeczytaj wcześniejsze posty.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat regulatora świateł dziennych SD-2 już zanikł , dlatego chce go odświeżyć gdyż zakupiłem go na Allegro

 

i moje pytanie czy osoby które to zamontowały dalej są zadowolone z tego patentu , czy mają lub miały jakieś problemy.

 

Ja chce to zamontować do megane II ph I z ksenonami i automatyczną regulacją świateł.

 

Wiem że sposób podłączenia jest na początku tematu ale jeśli ktoś ma jakieś sugestie lub uwagi chętnie skorzystam.

 

oto link do aukcji

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1756502197&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam już ponad rok czasu, żadnych problemów nie miałem, co więcej przez ten okres czasu nie wymieniałem żarówek od świateł mijania. Mam troszke inną obudowę sterownika ale naklejka identyczna więc podejrzewam ze jest to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav85

 

Właśnie dzwoniłem do gościa z allegro i jest to nowszy model i mniejszy i posiada 5 kabli a nie 6 jak starszy (brak różowego)

Czy ktoś już montował ten nowszy model i czy zasada jest taka sama .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!