Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wita panowie proszę o pomoc mam do wymiany tylną belkę w megane 1 z 1997 r belka rurowa czy mogę wstawić belkę bez ABS bo niemoge znaleźć z ABS-em wystarczy tylko przełożyć bębny czy coś jeszcze auto jesti pilnie potrzebne z góry dziękuję

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.. ja już nic z tego nie rozumie.. Jedni piszą że pasuje z Scenic ale za szeroka, inni że z sedana podejdzie bo ta sama podłoga ( tylko coupe inne ) , zaś ktoś mówi że i Laguna ma to samo...

Nic konkretnego same gdybania...

 

Regenerować sie nie opłaca do samochodu złomu...

Regeneracja od 800 do 1200 zł a samochód wart 2500 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś z was pomoże bo nie wiem za bardzo na co się zdecydować. Czytałem trochę w tym temacie ale nie do końca znalazłem odpowiedź. Za kilka dni jestem umówiony na wstawienie sprężyn (eibach -30mm) , obniżenie tylnej belki i tu właśnie się zastanawiam nad belką 4 drążkowa z coupe, najlepiej F7R tylko nie jestem pewien czy będzie pasować do mojej Megane ponieważ mam wersje HB 1.6 16v . Co zrobić najlepiej według was zostawić tą belke która jest obecnie, czy dać tą z Coupe? Mimo że automat to wiele już się różni od standardowej wersji(zrobiony wydech,dolot ze strumienicą,wiekszosc rzeczy wymienione np. swiece irydowe denso, cewki beru itd.) więc przyszedł czas na lekką glebe(poczytałem o spręzynach i eibach chyba najlepszy) dlatego pytam was o zdanie co zrobić żeby auto jeszcze lepiej się prowadzilo a przy tym było zdrowe i użyteczne jak ja to mowię auto turysyczno-sportowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam dalej posty o belce z tyłu, dzwonie po ludziach i ci co sprzedają belki mówią że nie pasuje z Scenika ? Więc jak to jest forumowicze ??

Pasuje czy nie ?? bo już mnie coś bierze z tym autem ..

 

Ma ktoś nr tel do kogoś kto dał z scenica belkę do megane kombi ?

 

Tu był tekst nie na temat. - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie szanowni forumowicze. Jestem wła śnie w trakcie walki z tematem tylnej belki. Znalazłem używke w dobrej cenie i sprzedający twierdziu że również w dobrej kondycji. Jutro tą kondycje jade zweryfikować na własne oczy. Mam jednak zasadnicze pytanie. Moje auto posiada ABS natomiast znaleziona belka niewiem czy jest od auta z ABS. Czy belka od auta z ABS różni się konstrukcyjnie od auta bez ABS czy jest to kwestia ewentualnie przełożenia bębnów hamulcowych??? Jak to jest?? Z góry dzięki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Takie szybkie pytanie. Wczoraj jadąc na święta wysypało mi się najprawdopodobniej łożysko igiełkowe w belce tylnej (megane 1ph2 2001), no i puka teraz jak szalone. Jak sądzicie można na tym wracać do domu i wymienić u swojego mechanika, czy jak już puka to nie powinno się jechać ??

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadąc na święta wysypało mi się najprawdopodobniej łożysko igiełkowe w belce tylnej

Nie, w tych modelach były montowane tylko belki 4-drążkowe, a tam nie ma łożysk.

Obejrzyj co się stało, mógł urwać się amortyzator albo pękł drążek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z obejrzeniem przeze mnie jest problem bo brak kanału a do tego ja z połamaną nogą. Będę wracał do domu spokojnie i może jakoś dojadę. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i Wesołych Świąt.

 

Dodano: 28 gru 2016 - 20:14

Dziś autko przeleciało z tym pukaniem 500km, oddam do mechanika co się zna na renault. Dziękuję wszystkim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!