Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z pilotem od centralnego zamka.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś rano pojawił mi się problem z pilotem- nie mogę ani otworzyć, ani zamknąć drzwi za pomocą przycisku umieszczonego na kluczyku.

Opiszę problem od początku: Rano poszedłem wymienić w swojej Megance (96r, 1.4e) filtr powietrza, centralny otworzył się bez żadnego problemu. Po wymianie i złożeniu wszystkich części chciałem zamknąć auto lecz centralny nie reagował po naciśnięciu przycisku, próbowałem z bliska i daleka- bez efektu, więc poszedłem do domu po zapasowy kluczyk, którym udało mi się zamknąć auto za pomocą przycisku. W pierwszym pilocie zmieniłem baterie, wyczyściłem go, podginałem blaszki lecz dalej nie funkcjonuje. Są to piloty na podczerwień więc sprawdzałem je aparatem telefonu, w obu po naciśnięciu przycisku otwierania centralnego mrugają dwukrotne te diody.

 

Miał ktoś taki problem? Co to może być? Zaznaczam że nie spadł mi na ziemie, miałem go cały czas w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!