Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Żarówki!!!


Rekomendowane odpowiedzi

jako ze pierwszy raz dzisiaj mialem okazje wymieniac zarowke w m2, podlacze sie do tematu. (pomijam fakt, ze wymiana zarowki jest banalnie prosta, pod warunkiem ze wiadomo co zrobic z ta (**%&* blokada zarowki). mianowicie, czy mozna do zwyklych reflektorow wladowac te plihlipsy bluevision? takie cus znalazlem w opisie aukcji:

 

Wszystkie samochody wyposażone w reflektory do żarówek halogenowych, szczególnie dla kierowców ceniących bezpieczną jazdę nocą

 

ps. jakby komus wilgotnial przedni reflektor od wewnatrz w m2, niech sprawdzi stan nakretki blokujacej dostep do zarowek... u mnie trzyma sie to na jednym z 3ch cusiow i lapalo mi wilgoci od groma. podskocze w sobote do aso i spytam ile skasuja za nowa i czy wogole maja na stanie...

 

Ja nie wiem dokladnie czy chodzi ci o ta zaslepke w nadkolu ale za pare tych zalepek w ASO mi powiedzieli 160 zł:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedawno obie żarówki przepaliły się niemal jednocześnie :mrgreen: (odstęp dwudniowy) i były to żarówki różnych producentów. Teraz zamontowałem Boscha z filtrem UV, zobaczymy ile wytrzymają. Były też jeszcze takie niedrogie z niebieskimi bańkami, ale drażnią mnie te pseudo-ksenony w zwykłych kloszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dokladnie czy chodzi ci o ta zaslepke w nadkolu ale za pare tych zalepek w ASO mi powiedzieli 160 zł:/

 

nie, chodzi mi o te zaslepki zabezpieczajace dostep do gniazd zarowek, bezposrednio w samym reflektorze. o takie jak na drugiej fotce w tej aukcji

 

w sobote podjade (niestety przebic sie po robocie na brukowa z centrum to niezla misja) z nadzieja ze beda mieli od reki, jak nie to 'zamowie' o ile nie uslysze ze sprzedaja tylko w komplecie z nowym reflektorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim użytkownikom nowości w postaci bluevision ... bluevisionplus itd proponuję wrzucić nazwę numer producenta itd i w archiwach WWW sprawdzić jaki jest czas życia tych cudeniek.

Owszem świecą ciut lepiej, widać jeszcze lepiej ale własnie czas eksploatacji (np 300 godzin max w porównaniu do kilku tysięcy dla normalnych) jest nie do przyjęcia. Stąd uwagi ... padły obie żarówy np po 1/2 roku. :-P

Co do xsenonów jestem za a nawet przeciw jak mawiał .... ktoś. Ciekawe czyw fabrycznym wydaniu Reni MII z xsenonami jest istotna zmiana w osłonie reflektora potwierdzona napisem homologacyjnym na osłoniach światełek ? Ktoś ma i może wrzucić fotkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!