Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomózcie nowemu


Arturro82

Rekomendowane odpowiedzi

widzę ze to będzie droga przez mękę żeby znaleźć szczeniaka jak należy:( bo ktorego by nie oglądać to któryś błotnik żle spasowanyalbo onny element, albo silnik popsuty, albo po prostu nie to co trzeba

nad tym postem, który cytuję powyżej... dwa posty nad nim to ocena samochodu (drugiego linka) z postu trzy posty nad nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Wszystkich:)

a co szanowni forumowicze powiecie o takim autku?

scenic 2003

może młodszy byłby pewniejszym autem? choć chyba na to nie ma reguły

Edytowane przez Arturro82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tareaz działa?

 

scenic 2003

 

VIN pan mi podał tylko ze żaden serwis nic mi powiedzieć nie chce , bo nie udzielają takiego info telefonicznie.

 

oto VIN

VF1JA050528348040 - moze ktos z was ma możliwość weryfikacji?

Twierdzi ze na 100 % BEZWYPADKOWY, jakieś drobne rysy gdzie nie gdzie. Przebieg oryginalny.

Edytowane przez Arturro82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
cięcie

no właśnie dzwoniłem do Bydgoszczy i pan mi powiedział ze oni nie udzielają takich informacji

Co powiecie o tych trzech pozycjach?

scen 1

scen 2

scen 3

 

A co powiecie o tym- wygląda przyzwoicie- ta wgniotka z tylu nie jest straszna, tylko jak Wy szanowni koledzy oceniacie

scenic 2.0

 

Dodano: 08 paź 2011 - 11:50

temat auta trochę ucichł , ze względu na problemy rodzinne, ale odświeżam:)

wcześniej oglądałem diesle i o takim myślałem, ale coraz poważniej zastanawiam się nad benzyna + nowe LPG. i mam do was prośbę- co powiecie o tym autku scenic 2.0

 

w rozmowie z panem usłyszałem ze rozrząd i olej wymieniony wszytko sprawne. zastanawiam sie czy nie podjechać i obejrzeć i ewentualnie wizyta w serwisie. no właśnie tylko po co sprzedawca wymienia rozrząd? przebieg z tego co mówił 182 tys.

Edytowane przez Arturro82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rozmowie z panem usłyszałem ze rozrząd i olej wymieniony wszytko sprawne.

Jak ktoś wali taki tekst to chyba od razu bym sobie odpuścił, bo NIKT w aucie, szczególnie tej klasy, przed sprzedażą nie robi tak drogich napraw jak rozrząd. Kolejny cwaniaczek co myśli, że trafił na debila.

 

Teraz co do auta. Jak dla mnie walone w tył od lewej strony. Drzwi coś dziwnie wystają nad błotnik. Nie uwierzę, że dziwnym trafem błotnik tak się wgniótł i na drzwiach nie ma śladu.

Wszystkie zdjęcia wyraźne poza kabiny z przodu, co zawsze mnie zastanawia.

Brak zdjęć silnika i komory.

 

Z przodu chyba wygląda ok.

 

Co do Bydgoszczy to może po prostu mieli dość, jak wszyscy dzwonili, i dlatego teraz zasłaniają się niemożliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, do handlarzy z Radomia podchodź z beysebolem w ręku, jakoś na wiosnę dawałem linki na SB o tych cwaniakach, chociaż sam jestem dla ludzi z Twojego terenu warchołem. Było o fabryczce książek serwisowych z zagranicznymi pieczęciami, o przeszczepach (kupowali z Anglii eleganckie a w niemczech rozbitki z grosze, przerabiali więc angielskie na niemieckie nie bite.

1/ Słabo, albo mądrze zrobione zdjęcia, klapka paliwa źle wprofilowana, kierownica ma chyba wymienioną poduchę (inny odcień) i skóra siedziska (z boku) dość zniszczona. Jeśli powie, że rozrząd itp. było robione, to mu nie ufaj. Zrobił rozrząd, wpakował kupę kasy, a szkoda mu było 20zł na rurę powietrza (tą do filtra, widać że jest zaklejana).

2/ Gość coś kręci, to jest przecież ten sam pojazd co dałeś wyżej linka, wróciłeś do niego i Ci się podoba http://moto.allegro.pl/super-scenic-2-0-i-skory-dwa-szyberdachy-klima-i1819519105.html. Na tym linku są trochę wyraźniejsze zdjęcia, w opisach widzę różnice. W starym ogłoszeniu opłacił i zarejestrował, a w nowym, że jeszcze recykling i rejestracja, zszedł z ceny 500zł a same te opłaty to 750zł. Pod prawą tylną lampą reperaturka wgnieciona paskudnie,

post-25836-0-49512000-1318078703_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyga, to co zaznaczyłeś na zdjęciu ponad lampami to nie rdza, tylko naklejka foliowa, dość gruba, żeby zabezpieczyć blachę przed uderzeniem blachy. Zardzewiałe torxy to niestety standard, pod łbami śrub sa wgłębienia i zbiera się tam woda, bez przesadyzmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!