Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i megane I phII OPONY ZIMOWE


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ma może opony Sava eskimo pytanie jak to się sprawuje czy naprawdę są takie ciche? tak się zastanawiam a na wiosnę kupuję zimówki na następny sezon (promocje).

dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jeździłem na zimówkach 185/65 R15 i przy nawet nie komplecie pasażerów wytarło mi się prawe tylne nadkole. Lepiej trzymać się zaleceń i zakupić 185/60 R15 to i tak jeden z największych rozmiarów w spotykanych w Megane I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ale Vivaldi ma scenica (i tu się kłania opis w awatarze) i opona 185/65/15 nic nie zaszkodzi a nawet będzie jak najbardziej wskazana

poniżej tabela zastosowanych opon w megane

dla scenica jest 185/70/14 więc odpowiednik tej opony dla 15 calowej felgi to właśnie 185/65/15

post-263-1174332684_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

mam pytanko czy do renówki megan 1.4 benzyna rok 98 moge założyć oponki o rozmiarze 175/65 R14 (obecnie mam założone felgi R13 175/70 ale strasznie szumia podczas jazdy, kupiłem autko na takich oponach), a chce wymienic na inne bo posiadam opony zimowe Kleber 175/65 R14, i letnie Kormoran 175/65 R14 i stąd moje zapytanie, jeszcze chciałem zapytac czy jezeli bede mogł założyc to czy przy skrecie nigdzie nie obcieraja?

z góry dziekuje za odpowiedz

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dorzucę swoje dwa grosze.

Z salonu wyjechałem Meganką na Michelinach. Przejeździłem na nich cztery sezony (oczywiście z zamianami na zimówki). Następnie kupiłem Goodyear Hydragrip. Przejeździłem na nich dwa sezony, założyłem na trzeci - tył prawie łyse, przód też raczej lata nie przetrzyma. Różnicy w przyczepności nie zauważyłem. Moje następne opony to tylko i wyłącznie Micheliny, żadne inne. Tak to jest, jak się robi dziadowskie oszczędności po 20-40 zł na gumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear Hydragrip
miałem te gumy w clio i polecam - bardzo dobre na mokrym, co do ścieralności to 40.000 km na nich zrobiłem i wciąż miały głęboki bieżnik, a obecnie siostra w swoim meganie na nich jeździ, cała moja rodzina jeździ na goodyearach (1x hydragrip, 3xexcellnce) i to bardzo dobra firma oponiarska

 

założyłem na trzeci - tył prawie łyse, przód też raczej lata nie przetrzyma. Różnicy w przyczepności nie zauważyłem
poczekaj do pierwszego deszczu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!