Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Konsola pod zewnątrzną nawigację


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem takie cudo czy wiecie gdzie taki plastik na konsolę można dostać kupić żeby wstawić nawigację zewnątrzną?

Bradzo podoba mi się ten pomysł i przeniesienie wyświetlacza pod radio tez jest fajnym rozwiązaniem...

Dajcie znać jeśli coś wiecie... i jak myslicie jak to jest podłączone?

post-18409-0-84652400-1316290522_thumb.jpg

post-18409-0-45084400-1316290543_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nawigacja Goclever. Ja chciałem z fabrycznej nawigacji wyciągnąć lcd i resztę i włożyć nawigację 6 calową bo idealnie pasuje. Ciekaw jestem tylko czy się bedzie otwierać konsola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładana nawigacja i widać że ten plastik który ją "otacza" też jest dorobiony i dlatego pytam czy może ktoś się z takim czymś spotkał...

Byłoby to idealne rozwiązanie i alternatywa dla fabrycznej nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając GoClevera uważam, że i on został zmodyfikowany gdyż zazwyczaj MiniUSB od zasilania jest z boku nawigacji umieszczone. By tak go osadzić trzeba także nad tym pokombinować. To samo dotyczy przycisku uśpienia, slotu na kartę i styku resetu. To samo z wejściami VIDEO IN, przykładowo z kamery cofania, jeśli takie gniazda posiada.

Ponadto zalecam unikać GoClevera w wersji HD o rozdzielczości 800x480.

Może sprawiać problemy z innymi jak fabryczny programami nawigacyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie jak piszesz. Unikać wersji HD. W tym przypadku nawet jeśli to jest model 5066, w słońcu będzie mało widoczny ekran (jego widoczność w słońcu to porażka). Do tego jak coś jest na wierzchu,kusi złodzieja. Jak to u nas.

Edytowane przez hudy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki, rozumiem rozwodzicie się nad minusami Goclevera, można wstwić inną nawigacje jeżeli ktos takowa posiada, mi chodzi głównie czy wiecie skąd wziąć takowa konsolę plastikową gdzie ta nawigację można włożyć? Czy myslicie że można to gdzies kupic czy facet sobie sam to "wytłoczył"? a co myslicie o przeniesieniu wyświetlacza na półke pod radio? tez fajna rzecz

Edytowane przez gnerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej zapytać gościa który sprzedaje to auto :) ? Może pochwali się gdzie to zrobił.

http://allegro.pl/megane-ii-sport-rs-dci-xenon-duza-navi-5d-lublin-i1824088278.html

 

OFFTOPIC:

Czy ktoś z forum próbował kombinować z fabryczną nawigacją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

no właśnie próbowałem ale nie chce sie pochwalić... może komuś innemu się uda..

 

Dodano: 26 lut 2012 - 22:28

może odświeże troche temat, podoba sie Wam taki pomysł jak powyżej odnosnie wstawienia zewnetrznej nawigacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawe ale obawiam się, że przy moim szklanym dachu niewiele by na ekranie nawigacji było widać.

Ja mam zawieszoną najwyżej jak to możliwe pod wstecznym lusterkiem, (tak by przysłony słoneczne ją omijały) a niekiedy w okresie jesienno- zimowo- wiosennym Słońce do nawigacji z boku, albo z tyłu zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!