Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyświetlacz komputera


jackazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Nabyłem ostatnio Megan coupe z rocznika 2000 o poj. 1.6.No i jest mały problem z komputerem samochodu. Wyświetla stan oleju po czym następnie ogólny przebieg

i tyle z wyświetlania. Brakuje wskazań przebiegu częściowego i wszystkich opcji na temat spalania. Dodam że testowanie liczników za pomocą wciśnięcia zarówno przycisku na manetce i włączenia zapłonu nic nie daje żadnego testowania zegarów "cisz" również próbowałem wcisnąć przycisk na zegarach i też zapłon i to samo.

O co chodzi z tym komputerem? Są jakieś pomysły co jest grane?

 

Pozdrawiam i z góry wielki dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale efektem też był brak wyświetlania jakichkolwiek informacji na tym wyświetlaczu oprócz przebiegu? I jak możesz napisać jak dojść do tego kabla, całą osłonę kiery trzeba ściągać? Może się głupio pytam ale chcę wykluczyć inne możliwe opcje.

Edytowane przez jackazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki chłopaki udało się dojść co jest grane, faktycznie urwane były dwa brązowe kabelki przy prawej manetce. Zwarłem je na krótko żeby zobaczyć czy to jest faktycznie to i zadziałało. W załączniku jak coś zdjęcie poglądowe jak to wygląda.

 

Dzięki jeszcze raz i Pozdrawiam

post-37242-0-42405900-1318776384_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pozwólcie, że dołączę do dyskusji.

Mam podobny problem, tzn przełącznik na manetce nie działa, ale zastanawiam sie czy on (komputer) wogóle tam jest... samochód miał być z komputerem, ale po przejściach ze sprzedającym mam co do tego wątpliwości. czy można to jakoś sprawdzić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak załączam zapłon to pokazuje mi się napis "OIL OK" klikając wtedy w zerowanie to mi się pokazuje stan oleju np "oooo__" a później wskakuje na ogólną liczbę kilometrów (mniejsza czcionka) i kilometry od ostatniego skasowania (większa czcionka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to ogólnie jest?

Powiedzmy, że nie mam komputera. Aby go zainstalować należy:

- kupić odpowiedni licznik (na co zwrócić uwagę, czym się różni?);

- wymienić manetkę na taką z przyciskiem;

- jakieś kable trzeba dodatkowo podłaczać?

 

Co jeszcze trzeba zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!