Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Również skusiłem się na zawieszenie Eibach PRO KIT do 1,9 Grandtura.

Muszę przyznać że wszystko mniej trzeszczy, mniej buja, zakręty lepiej się pokonuje (uprzednio mógłbym powiedzieć że było to uciążliwe przy większej prędkości), do tego małe progi zwalniające wg mnie są lepiej tłumione, a duże porównywalnie.

Auto prowadzi się bez porównania lepiej. Polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Eibachy Pro Kit dałem 880 zł. Ale w sklepach internetowych są od 820 zł. Jamexy są tańsze. Ciekawe jak się na nich jeździ.

 

Wymieniłem poduszkę prawą plus łożyska kolumny. I wyszło w sumie koszt ok 1300 zł. (wiem prawie wakacje na Rodos). Ale i tak jestem zadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

drzazga i jak się sprawują twoje springi po prawie dwóch miesiącach,chodzi mi o to jakie są wrażenia z jazdy i może pokaż czy siadły coś jeszcze niżej niż po tych 100km?

 

[ Dodano: 2010-08-15, 21:01 ]

drzazga napisz coś jak tam twoje springi bo ja własnie dzisiaj nabyłem i założyłem org.17" i jest nieco wyżej niż seria i teraz myślę nad springami żeby nieco obniżyć auto.Pozdro.

 

[ Dodano: 2010-09-13, 13:16 ]

Znalazłem jedne sportowe sprężyny do megane z 2005roku ale cabrio i tu moje pytanie a mianowicie czy takie sprężyny pasują do pięciodrzwiowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

dawno mnie tu nie było :-)

 

krzemyk101 - springi sprawują się super :P jednak, jeśli chcesz aby autem jeździło seryjne 5 osób to odpuść sobie jamexy, bo każdy próg zwalniający jest twój.

autko fajnie wygląda, ale w dół już więcej nie poszło. Jest zima, wiec zdarza mi się czasem odśnieżyć jakaś dróżkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o sprężynach MTS-Technik? Kosztują 419zł obniżenie -35 i są też - 45.

Jeździłem na - 80 + prawie max twardo na amorach koni.

Chcę zmienić bo amory mam do wymiany a komfortu nie ma wcale.

Sam nie wiem na co ale chyba jednak na -45 ale jak przy takich sprężynach z amorami?

Chciałbym kupić nowe ale seryjne chyba, że macie jakieś ciekawe cenowo propozycję dot. amorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo amorki i sprężyny nie są dla komfortu :-) Kołek z pewnością chciał sportu nie komfortu w dodatku Ty masz felgę dużą ale nie wiem jak na Zimę.. springi na seryjnych amorkach powinno się do -30 zakładać.

 

A jakie masz teraz tam sprężyny? Chcesz się ich pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę przede wszystkim obniżyć auto:) bo a zestaw na którym jeździł kołek jest grzecznie mówiąc hardcore:)

Jeśli chodzi na czym obecnie stoi auto to seryjny zawias amor+sprężyna i tak jeździło i bd jeździć w okresie zimowym na feldze 15''

 

A sprężyny "letnie" to -80mm Kołek w tym temacie nawet pisał coś o nich jak je zamontował.

 

Mam pytanie dot. zawieszenia bo mam 2 tylne amory koni z regulacją twardości i chcę dokupić nowe do przodu ale już nie te same tylko troche tańsze czy można tak jeździć mając inne amory z przodu i z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!