Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regeneracja lamp ksenon


Rekomendowane odpowiedzi

Soczewkę można wyjąć tylko pod odpowiednim kątem (wskazana jest cierpliwość). Dla ułatwienia przewód od przetwornicy i żarówek należy przesunąć w głąb lampy.

Cierpliwość mam ale jakbym nie przekręcił to soczewki nie mogę wyciągnąć.

Ma ktoś jakiś filmik jak to wyciąga?

Czy soczewki halogenowe h7 różnią się (poza mocowaniem) od ksenonowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cierpliwość mam ale jakbym nie przekręcił to soczewki nie mogę wyciągnąć.

Ma ktoś jakiś filmik jak to wyciąga?

Czy soczewki halogenowe h7 różnią się (poza mocowaniem) od ksenonowych?

 

Masz obrazkowo, chwilkę temu skończyłem wyciągać właśnie z PHII to mogę powiedzieć dokładnie o co chodzi. Soczewkę do xenona (D1S) wyjmuje się bez cięcia. Wystarczy przekręcić w bok i wyjdzie bez problemu. Soczewki pod H7 nie da się, jest większa niż na xenon i bez cięcia nie ma szansy żeby wyszła. Większa średnica soczewki, szerszy odbłyśnik. Na zdjeciu czarna to H7, srebrna to xenon D1S.

post-96307-0-07924100-1484263065_thumb.jpg

post-96307-0-93413300-1484263095_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Moje odbłyśniki wysłałem do regeneracji do www.xenon24.eu. Szybko dostałem już zrobione. Nie doczytałem na stronie, a można wziąć opcje za kaucją i wtedy przysyłają gotowe, a zużyte można odesłać później. Nastęnym razem skorzystam z tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@benekk Robiłeś w phI czy phII? Jak wygląda jakość odbłyśnika od Nich? Dużo roboty aby wymienić sam odbłyśnik? Czyściłeś soczewkę? Jeśli tak to czym? Ile czekałeś od złożenia zamówienia? Z góry dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć, dopiero się zarejestrowałem, bo ciekawy byłem, jak Ci poszło jak i mam jeszcze kilka pytań odnośnie mojej meganki. Żałuję, że nie mam takiego zacięcia jak wy i że nie podołałem ;( Moje polerowanie skończyło się w auto gammie i tyle. Chłopaki dali radę, a ja jedynie zepsułem naczepy i musiałem zapłacić za nowe. Olej też mam teraz do wymiany, ale sam nie grzebię, ma gdzieś. Jakoś nie umiem tego ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Rozebralem w mII phII prawa soczewke xenon i nie zrobilem zdjecia jak ta przeslonka w srodku ma byc ustawiona. Czy ktos by sie mogl podzielic? Co sadzicie o palnikach Bosma?

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 Literki PL-mireczek01

mireczek01 mam pozwolenie na pisanie bez polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!