Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

biala płyka z przekaznikami megane


DruM

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba o to chodzi...

 

no bo to urządzenie do ktorego podlacza sie rozne te kable ???

tam gdzie wklada sie bezpieczniki>>

bo mi o to chodzi... ponieważ potrzebuje tego, bo jeden przekaznik w tym mi cos nawali;l

 

Dodano: 22 lis 2011 - 14:58

chodzi mi o ten lewy modul co na obrazkui

dscn4424q.jpg

 

ponieważ mam megane coupe 1.6e z 96

bd taki modul pasowac od wszsytkich meganek 1.6 ? bez komputera pokladowegio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w tym module uch tam gdzie podchodzą wszystkie bezpiecznika jest immobilajzer? ... no to pozdroo ;/

nie da się jakoś to obejśc?

 

Dodano: 09 gru 2011 - 20:44

bardzo rposze o odpoweidz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić przekaźnik i nie trzeba kombinacji z wymianą modułu.

Jak sam nie dasz rady (jest wlutowany) to poszukaj kogoś zajmującego się takimi rzeczami, teoretycznie wystarczy nawet serwis RTV, ale jak bym wolał jednak kogoś kto wie jak się dobrać do UCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie bo przekaźniki są wlutowane i są uszkodzone ;/ i jest właśnie z tym problem..

 

sprawdziłem swoje numerki na module (wersja B modulu) i pasują do tego modulu znalezionego na allegro , oprócz numerków zaznaczone w czerwnonej ramcem.in ja mam 96058 a na skrenie są inne?

czy to jest numerek produkcji czy coś takiego?

1.jpg

Edytowane przez DruM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli to jest tylko kwestia przekaźnika to poszukaj (nie podałeś skąd jesteś) jakiegoś speca/warsztatu zajmującego się naprawami tego typu układów i wymień przekaźnik.

Nawet jak zapłacisz parę zł to i tak wyjdzie lepiej niż bawić się w wymianę UCH i dobieranie pasującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te przekaźniki są uszkodzone... bylem już u elektryka ale powiedział mi żeby wymienić przekaźnik... chyba nie wiedział ze są na stale...

ktoś chyba z nimi coś robił bo są bez obudowy... a jeden styka gdy chce podnieś lub opuścić szybę od kierowcy...elektryk powiedział mi że przez przekaźniki tak samo może nie chodzić wentylator od chłodnicy, i centralny zamek,... czy to prawda, że przez te przekaźniki są takie błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie podałeś skąd jesteś)

Jak to nie???

Podał, choć pytająco, jakby z pewna dozą nieśmiałości.

Kolega jest stamtąd, skąd się biorą meganki...

I raczej tam powinno się szukać fachowca od tego UCH, będzie bliziutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z małopolski z powiatu myślenickiego...

mam sąsiada który pracuje w serwisie reno, ale jest chytry na kase, a ostatnio gdy coś miałem z autem mówił, że jest potrzbna nowa cześć i nie da się tego naprawić, lecz to naprawiono...

to według was mam się udać do jakiegoś elektryka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam nie potrafisz tego przekaźnika wymienić, a nie wszyscy potrafią i maja do tego odpowiedni sprzęt, to tak. Dobry elektryk powinien sobie z taką wymianą przekaźnika/ przekaźników w Twoim oryginalnym UCH poradzić bez problemu. (jeśli to oczywiście tylko przekaźnik a nie coś jeszcze wypalone)

A tak przy okazji, choć nie jest to wymagane, to dobrze w profilu takie info o lokalizacji wpisać. Czasami jest to pomocne by jakiegoś magika z regionu wskazać gdzie warto pojechać.

Oczywiście nikt nie wymaga podania pełnego adresu ale miasto w pobliżu, region, lub literki z tablicy rejestracyjnej już dużo dają.

No chyba, że się wstydzisz swojego miejsca zamieszkania. :)

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!