Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Fotelik dziecięcy 15-36 kg isofix


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do zakupu fotelika dziecięcego 15-36kg, koniecznie z isofix. Na ten moment najbardziej zainteresował mnie ROMER KIDFIX (wersja bez SICT, który jest mega szeroki). Moje autko, to wersja privilege, tylne siedzenia są profilowane, czy zatem nie będzie problemu z montażem? Używa ktoś używa tego fotelika? Ew. inne propozycje? Oczywiście, podjadę do sklepu przymierzyć, ale chciałbym się wcześniej zorientować... z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Na moim przypadku ... W moim samochodzie CC są dosyć głębokie siedliska mam fotelik do wagi 9 /18 kg Romer Duo i nie ma problemu z zamocowaniem / dopasowaniem się do siedliska ponieważ fotelik opiera się na zaczepach isofix .Myślę że u Ciebie też nie powinno być problemów z tym .

 

 

PS miałem ostatnio kolizję wjechanie w mój tył nie wiem jak by się to skończyło gdyby nie fotelik z takim typem montażu.

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Romer Kidfix już od 3 lat, jeździ ze mną w Sceniku II, jeździł w Sceniku I, okazjonalnie w Focusie II, Corolli (ostatniej), Thalii, Clio III i Fieście. Nigdzie nie było problemu. Szczerze mówiąc ja ISOFIX nie używam do tego fotelika, bo trochę jak dla mnie za dużo zabawy. Mieścił się we wszystkich opisanych samochodach a niektóre mają mocno wyprofilowane fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że romer robi foteliki dla megane. Porównajcie ten fotelik:

romer-kidfix-emily.jpg

z fotelikiem z broszury megane III (strona 34)

http://www.kiljanczyk.pl/doc/NowyMeganeGrandtour.pdf

nawet nazwa jest ta sama: KIDFIX

KID_PLUS_BOOSTER_SEAT.jpg

Edytowane przez bowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam taki w swojej megi III, wszystko gra. To że jest to ten sam fotelik wiem od samego początku. Każdy fotelik się najpierw przymierza, potem kupuje lub nie. Myślę że nie ma o czym tu dyskutować, no może o kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy fotelik się najpierw przymierza, potem kupuje lub nie

 

Albo pyta się na forum, zamiast tracić czas na jeżdżenie po sklepach. Teraz już wiem, że fotelik pasuje do megi, więc mogę zamawiać, oczywiście przez internet, bo taniej :) Jakby co, to zawsze można oddać, ale z tego co piszecie, to nie będzie porblemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!