Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam ten sam problem z cieknąca woda w schowku (po nie wielkim deszczu) ale w lagunie kombi 1,9 dci. Jedni znachorzy(t.zw mechanicy)twierdzą ze to może zaciekac z podszybia lub była zle wstawiona szyba (a szyba była wymieniana), twierdzą również ze to może byc od szyber dachu- sam już zgłupiałem.Nie wiem czy te rady pozbycia się problemu o których piszecie w swoich megankach zdadzą egzamin w lagunie-czy to jest taka sama budowa kanałów odprowadzających wodę itp w megance jak i w lagunie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- do jakiego tematu ten post się odnosi???

2- dlaczego nowy temat, skoro można było posta w tamtym temacie napisać??

3- dlaczego nie pytasz na forum LAGUNY??? Jest tak samo w wyszukiwarce odnajdywane jak nasze forum, a info co do auta będzie bardziej dokładne i rzeczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj zasięgnąc kolejnej opinii "fachowca" od wstawiania,wymieniania itp szyb. Powiedziałem mu jaki mam problem a on odpowiedział że może byc zle wklejona szyba i trza było by ją wyciąc i wkleic na nowo, zaznaczyłem mu że mam jeszcze szyberdach i zapytałem czy to może byc też powodem cieknącego schowka- odpowiedział że też to może byc przyczyną, kazał mi samochód zostawic do sprawdzenia wiec go zostawiłem. Okazało się że szyba przednia jest dobrze wklejona i na pewno z niej nie ma przecieków a powodem cieknącego schowka były niedrożne kanały odprowadzające wodę z szyberdachu- oczywiście udrożnił mi te kanały i zapewniał że teraz nie będę miał tego problemu z cieknącym schowkiem, ale to się okaże przy najbliższym deszczu- mam nadzieje że nie wyrzuciłem kasy w błoto i faktycznie problem zniknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!