Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Poszukuję dla siebie Scenica - benzynowego


qba_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi jeszcze o tego srebrnego (zdjęcie komory silnika) - jakoś nie zauważyłem na reflektorach naklejek cechowych, więc zwróć uwagę, czy nie ma śladów przeróbek z angola lub po stłuczce, możliwe też, że wymieniał bo coś tam jakiś kamyczek albo inny przypadek.

Jeśli chodzi Ci o ESP, to jeśli ktoś Ci będzie twierdził, że auto ma ESP, to na panelu pod kierą po lewej stronie musi być taki włącznik/wyłącznik objechany na czerwono, (zestaw włączników występuje w różnej konfiguracji więc się nie przejmuj zdjęciem, ja np. zamiast sterowaniem szybami mam włącznik podgrzewania foteli).

2106711902.jpg 2103712141jjj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyga

Zdjęcia jakie wrzuciłeś wiele wyjaśniły. Czyli jest możliwość, że ten srebrny ma ESP.

Kolega qba_pl dostał dość niewyraźne fotki ale jest nadzieja.

 

Macie podświetlony przycisk od ESP i regulacji natężenia światła na desce? Reszta świeci a to nie.Kiedyś pytałem na forum. Jedni mieli, inni nie. Zrobiła się zima i nie próbowałem ponownie szukać tych światełek.

 

Dodano: 05 mar 2012 - 19:53

-czy oznaczenie wyposażenia na listwie bocznej od strony kierowcy i silnika od strony pasażera jest normą?

Jeszcze raz do tego wątku. Dziś widziałem dwa sceniki z różnymi napisami na listwach czyli z jednej RXE a z drugiej 1,9 dci. Podobno od nowości

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów

noszę się z zamiarem sprzedaży swojego cacuszka...

jak myślicie?

ile mogę dostać za niego?

dodam ze sam go ścagałem i znam historie autka ;P

 

 

http://megane.com.pl/topic/34390-olivier3103-renault-scenic-14-16v-2000r/page__p__266362__fromsearch__1#entry266362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślę że kwestia listew to raczej pozakonkursowa konkurencja. Bardziej martwią mnie lampy: faktycznie bez oznakowań, jedna z nich zaparowana a silnik tak czysty że jeść z niego można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama para to jeszcze nie jest tragedia. Wiesz, facet mógł przed zdjęciami umyć auto. Zima i zaparowało. Niekoniecznie jest źle, ale zgadza się że jest o czym myśleć i o co pytać. Tak prawdę powiedziawszy to szklane lampy w autach były trwalsze. Plastikowe są bardziej podatne na uszkodzenia, łatwo zarysować, zmatowić. Widziałem kiedyś coś specjalnie dla plastikowych lamp bo nie wiem czy zwykły plak jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak tam byłemw sobotę zeszłą (było ciepło) to wciąz ta lampa była zaparowana. Mam pytanie: czy podobnie jak w Volvo lampy europejskie i angielskie mają inne kolory naklejek? Albo jakąś inną cechę świadcząca o przeznaczeniu lampy dla Europy albo Anglii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję!

 

Co do Scenica to trwają poszukiwania... kupca na Opla (klient zrezygnował bo okazyjnie kupił Passata B5 w Tedeiku) i dobrego egzemplarza Scenica

 

Jeszcze jedno:

Jak to jest z konfiguracją kolorów tapicerki? Czarna skóra na siedzeniach, jednak kierownica obszyta siwą/brązową skórą. Czy kierownica jest pod kolor konsoli środkowej na desce która też jest jasna a nie np czarna? Jest gdzieś w internecie konfigurator wnętrza Scenica (ewentualnie zestawienie możliwych kombinacji wnętrza do wyboru)?

 

Dodano: 11 mar 2012 - 19:34

Ogłaszam wszem i wobec że zakupiłem Scenica :mrgreen: Tak więc temat można zamknąć

Przy tej okazji DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, którzy poświęcili swój czas na zaopiniowanie aut oraz zwrócili mi uwagę na szczegóły o których pojęcia nie miałem.

 

PS. Post pod postem by temat się uaktualnił i był zauważony przez moderatora do zamknięcia :mrgreen:

Edytowane przez qba_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!