Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

też szukam scenica, pomożecie blondynce?


mua_

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że właśnie ten komis nie budzi mojego zaufania. No i znalazłam dzisiaj na innym forum stary wątek dot. wystawianego tam scenica, zresztą bardzo podobnego, ze skręconym liznikiem.

Jasne że najchętniej kupiłabym od właściciela samochód zarejestrowany w kraju, niestety bardzo trudno na taki trafić, a jeśli już to w dieslu. Nie upieram się koniecznie przy benzynie, ale diesel chyba nie jest najlepszym wyborem - jeżdżę 2 x dziennie po ok. 25 km, z tego mniej więcej 3/4 w korkach, w mieście i poza. Mój 2-litrowy scenic pokazywał spalanie w granicach 10 litrów, nie wiem jak jest z dieslem. Chciałabym jak najtaniej, dlatego miał być gaz.

Wrzucę jeszcze jednego linka, handlarz też mi się nie podoba ale autko bardzo, może od razu ktoś powie że jest po "małym dachowaniu" i nie warto oglądać :-) Zadrapania czy drobne stłuczki mnie nie przerażają, a czasu na wyjazdy bardzo brakuje. http://otomoto.pl/renault-scenic-alcantara-wersja-privilage-C23603330.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszy z tych do tej pory przedstawianych, pomimo kiku widocznych zadrapań.

Dobre wyposażenie i nie najgorszy stan. A, że nie w Polsce zarejestrowany i używany to też może być plusem. Na zachodzie nawet lokalne drogi są lepsze jak nasze ekspresowe.

Nie czekałbym za długo na recenzje fotek i spis odnalezionych drobnych felerów. Do tego czasu może być już sprzątnięty. Więc rano w drogę i pooglądać na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten srebrny pięknie wyglada. Prawie jak mój. Alcantara, przyciski, srebrne listwy(nie jest to super rozwiązanie, wolę czarne) no fajnie.U mnie niestety nadal brak alusków. :-)

O ile dobrze widzę ma chlapacze. Ciekawe bo do tej pory nie widziałem albo nie zwracałem uwagi. Pytanko czy są oryginalnie czy jakaś dokładka. Z tyłu nie musi być ale przód staje się inny, żywszy.

Może to odbicie światła, ale lewy reflektor jakby nowszy.

Gałeczka zmiany biegów jeszcze z napisami. Super. Nowa albo taki egzemplarz. Co tak czy inaczej poprawia urode.

Mua

Jak będziesz oglądać to spójrz jakie ma rozmiary opon. 16 to wiadomo, ale dokładniej. Zaspokoisz moją ciekawość :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ten link miał sie tu znaleźć.

Ten kieruje do:

1 rok, 1 miesiąc temu #7498

Korekta licznika z 275.000 km na 176.000 km

 

Model: Zafira

Bouwjaar: 2000

Brandstof: Diesel

Kilometerstand: 275.000 km

Kenteken: 48FPZR (48-FP-ZR)

Dit is een onafhankelijk rapportage van Occasion Check (meer informatie).

Kilometerstand: 275.000 km, gecontroleerd door NAP

Aantal eigenaren tot en met nu: 4

Type laatste eigenaar: Particulier

Eigenaar sinds: 13-01-2011

Jeśli ten, to zdecydowanie nie warto

1 że opel

2 że diesel 2000, a tego ponoć nie chcesz

3 rok i miesiąc wisi

4 licznik po "korekcie"

5 Holender, zapewne robił jako holownik

Szukasz 7 miejscowego, to poszukaj grand scenica. (oczywiście cena będzie wyższa, bo to już Sceniol II)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ten link miał sie tu znaleźć.

To miał być ten link. Samochód inny, ale ten sam sprzedawca niestety. No chyba że całkiem inny sprzedawca z tej samej miejscowości ma ten sam nr telefonu. Trzeba trochę pogrzebać, ale blondynka do tego doszła :-)

 

Dodano: 02 kwi 2012 - 11:08

No cóż, nie ma znaczenia czy przebieg poprawiany, już poszedł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!