Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przegląd / czyszczenie klimy - doradźcie co wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości byłem na stronie ale nie mam jasności.

Może ktoś był, ewentualnie jest pracownikiem.Chodzi mi o ultradźwiękową dezynfekcję klimy. Co to warte?

99 zł to od każdego auta czy tylko wybrane.? W pakiecie jest też bezpłatna kontola ?

Pozostałe sprawy czyli wymiana filtra kabinowego i sprawdzenie czynnika to rozumiem nie jest wliczone w cene?

Może się mylę i samo sprawdzenie stanu klimy kwalifkuje się na promocję? <piwko>

Jak już tak pytam to jeszcze jedno. Czytałem że renault do starszych autek zakłada filtry Motrio. To tak z automatu czy jest wybór? Motrio daje radę czy jakiś śmieć? Ponoć ich marka.

Pytam bo u mnie w okolicy średnio jeśli chodzi o zwykłe zakłady zajmujące się klimami. Nie mam pojęcia czy jest na 100% dobrze. Zapowiada się ciepły tydzień więc zobaczymy. Filterek kabinowy odkurzony, ale czeka na wymianę.

 

Dodano: 22 kwi 2012 - 23:04

Oj, zapomniałem , że podobny temat już jest.

W moim wypadku zapytanie dotyczy odczuć po wizycie. :)

Jakby co można scalić z poniższym tematem.

 

Tak więc scalam

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę wybadałem temat akcji wiosna w kwestii czyszczenia ultradźwiękami. Urządzenie aircomatic działa (w skrócie) jak ultradźwiękowy nawilżacz powietrza. Wlewasz płyn do dezynfekcji i urządzenie zamienia go w parę - pytanie czym to się różni od specyfików w aerozolu? (może drobniejsze cząsteczki..) Na 100% nie działa to tak jakby sugerował opis - czyszczenie ultradźwiękami. To nie wanna ultradźwiękowa, że czyści mechanicznie. Działanie tego ustrojstwa można zobaczyć na jutubie.

Ale, jeśli to nowy model Aircomatic III to ma jeszcze chyba opcję ozonowania i teraz za cenę 99zł (w tym przegląd auta) to wydaje się to być najlepszą opcją czyszczenia bez demontażu - pod warunkiem, że pójdzie chemia + ozon. Filtra nie ma w cenie, do Scenica III + 100zł - tylko nie wiem czy wymiana w cenie, jesli nie to kosz połowy roboczogodziny 45zł netto (myślę, że w tym czasie dadzą radę połamać zaczepy i jakoś go tam upchnąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!