Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kierunkowskaz


20

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, a mianowicie nie świeci mi przedni lewy kierunkowskaz (ten w lampie) ale gdy poruszałem kablami zaczął świecić ale tylko przez jakiś czas teraz to samo :evil: ... Czy ktoś wie jak sie dostać do tego kierunkowskaza?? Megane II 1,5dci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostac sie PODOBNO :mrgreen: mozna przez te same wlazy przez ktore wpychasz reke po lokiec zeby wymienic zwykle zarowki... ale jak chcesz sie dostac zeby obejzec styki... tylko wymontowanie reflektora wchodzi w gre :/ chyba ze ktos ma inny genialny pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem to samo, tylko z prawej strony. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że padła żarówka. Pojechałem do serwisu, tam założyli mi nową, ale to nic nie dało. Przy poruszaniu oprawką stara żarówka świeciła przez moment. Trzeba było demontować zderzak i lampę, a przyczyną usterki było złącze, którego wymiana trwała ok. 30 min (auto mam na gwarancji, więc nic mnie to nie kosztowało). Jedź do serwisu, bo dojście do żarówek jest tragiczne (ja się z tym nie bawiłem...). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragiczne? bardzo delikatny jestes w ocenie... w sumie w megance tylko wsiadanie i wsadzanie bagazu jest latwe... probowales kiedys zmienic filtr powietrza w kabinie? :> ja dzis to zrobilem i mam foty to pokaze w innym temacie

 

a co do zarowek, w sumie chyba nie ma innej opcji jak serwis, zderzak zeby sciagnac trzeba sie troche napocic i uwazac jak z jajkiem zeby sie przy tym nie zrysowal :/ niestety tez innego dojscia na tl kloszy nie ma, chyba ze chcesz zaczac demontowac osprzet silnika :mrgreen:

 

tez radze jechac na serwis... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dostep z lewej strony, tylko trzeba bylo sciągnąc nadkole i koło i mięc latarke ;-) wyciągnołem żarówke podgiąłem styki i narazie dziala zobaczymy jak długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

to moj pierwszy post- temat mnie dotyczy wiec sie wypowiem;)

mam tez problem z prawym przednim kierunkiem- zarowka nie dzialala, a jak wlaczylem kietunek to po trzecim "kliknieciu" pozostale kierunki dzialaly bardzo szybko...poniewaz juz przezywalem wymiane zarowki mijania samodzielnie (bez komentarza, zreszta nie jestem pewien czy przy samodzielnej wymianie zarowki mijania nie zrobilem czegos z tym kierunkiem;) pojechalem do serwisu. Nie wiem w jakim serwisie Ty byles, ale najpierw powinni sprawdzic zarowke przed wymiana czy jest ok- moja byla ok, facet w serwisie powiedzial ze to wina stykow, ktore trzeba przeczyscic, z tym ze mozna to zrobic od strony oprawki i od strony lampy. Od oprawki zrobil bez problemu, natomiast od lampy trzeba faktycznie sciagac caly zderzak. W kazdym badz razie wyczyscil oprawke, i dzialalo kilka dni, po czym znow to samo...zadzwonilem do serwisu aby umowic sie na ten zderzak, ale co uslyszalem? '"po co sciagac zderzak- wyczyszczenie stykow nie gwarantuje 100% dzialania- lepiej wymienic ramki!". No i tak zrobie- na wtorek 16.01 jestem umowiony. Zobaczymy....

ps- koszt- 1 ramka ok 40-45pln :mrgreen:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!