Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prosze o pomoc w kupnie


komurczak

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że ciężko i jeszcze drogo. Ja swój ostatni samochód kupowałem 3 miesiące. Niestety gdy porównasz sprowadzony samochód z "polskm", to będzie on tańszy dlatego, że albo miał duży przebieg lub był po dzwonie. Musisz się z tym pogodzić, innych samochodów nie opłaca sie sprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tekście nie jest nic napisane, że bezwypadkowy i patrząc na przednią rejestrację raczej miał spotkanie czołowe (zmaltretowana rejestracja). Jeżeli chcesz się upewnic to zadzwoń i poprostu zapytaj wprost czy jest bezwypadkowa. Może to była większa stłuczka i był naprawiony z OC w autoryzowanym warsztacie (czytaj na oryginalnych częściach). Poproś o VIN i u dealera sprawdzisz jego historię. I jeszcze nie ma ESP i oczywiście podgrzewanej przedniej szyby - stały błąd opisujących. Szyba czołowa jest odszraniana po włączeniu specjalnej funkcji nadmuchu.

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chłopaki napisali abyś poszukał u dilerów w salonach albo od prywatnych właścicieli. Nie spiesz się a cierpliwość zostanie wynagrodzona <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz po wpisaniu na gratce pewnych kryteriów o pochodzeniu z polskiego salonu wyskoczyły takie odpowiedzi:

Mój odnośnik

zobacz jaki jest przedział cenowy najtańszych meganek i zobacz jakie mają przebiegi. Niestety za dobry samochód musisz zapłąci.

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można Ci pisać, że nie kupisz w tej cenie zadbanej II ? Jesteś aż tak naiwny? Nikt Ci nie da nic za darmo, zobacz za ile stoją zadbane egzemplarze z pierwszej ręki.

 

Popatrz

 

http://otomoto.pl/renault-megane-salonrp-idealny-118tys-bezwy-C23914545.html

 

zwykła meganka, korby z tyłu, najbiedniejsza wersja, stare blachy czyli nie przechodzona, a Ty chcesz kombi 2004, 102km, 1.9, xenony za 10,5tyś? <piwko>

 

http://allegro.pl/renault-megane-ii-2004-1-6-i2298650387.html

 

Przyda Ci się kubeł zimnej wody bo się za bardzo napaliłeś

Edytowane przez Rxe.Megane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno sie ździwisz, ale ze zdjęć nie mam się czego czepić. Ten z silnikiem 1,6 najlepiej zapalać na zimnym silniku aby sprawdzić sławne koło zmienych faz (w moim 1,6 już jest trzecie, przy 104000km i juz mi brzęczy na czwartą sztukę - jak pech to pech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się kolega uwziął żeby kupić najtańszą megankę w Polsce

Myślałby kto że ludzie dbają o swoje autka jak o jajka, serwisują, pieszczą a później oddają handlarzom za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie handlarz napisał, że sprowadził z Belgii a tablice ma auto dziwnym trafem z Niemiec. Chociaż jakieś belgijskie przewijają się przez zdjęcie. Także fajnie jest poszarpana uszczelka wręcz wygryziona w tylnich drzwiach. Rozpruta jest także kieszeń w fotelu pasażera.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!