Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Tak ponad miesiąc temu nabijałem swoją klime w megi bo słabo chłodziła a że auto nowo nabyte to i odgrzybiłem.Po nabiciu szef powiedział że nawet klima szczelna bo jeszcze dużo było tego czynnika w układzie ale niestety efekt ten sam tzn.słabo chłodzi a sprężarka chyba działa bo po włączeniu klimy obroty lekko idą do góry.Jeśli ktoś mógł by mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.Dodam jeszcze że to manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bardziej pomogą niż Rosol, temperatura ~10 przez ~1 min. Musisz zgodnie z instrukcją nastawić najniższą temperaturę i skierować w jedną zewnętrzną kratkę strumień nadmuchu, wentylator na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni bardzo mocno coś mi trzaskało w aucie.Myślałem że to łożysko od alternatora,ale pojechałem tak do wrocławia i z powrotem tzn,łącznie jakieś 190km.i wszystko ucichło natomiast jak dzisiaj włączyłem klime nadal jest cisza a wszystkie rurki od klimy są ciepłe tzn.żadna nie jest zimna a kiedyś jeszcze były zimne.Czy jest gdzieś jakieś łożysko przy klimie bo wiem że to wszystko idzie na jednym pasku co alternator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem z klimą, na wylocie jest min 22C powinno być co najmniej 12C mniej. Fach od klimy twierdzi ze sprężarka daje słabe ciśnienie, dzisiaj jadę na kompa może coś pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam.Mam problem z klimatyzacja w Renault Megane II 1.9 dCi 120KM z 2003 roku. Wszystko bylo ok ,lecz ostatnio zauwazylem ze z klima cos dzieje sie nie tak. Po włączeniu klimy spreżarka załącza sie normalnie, nawiewy od strnby pasazera działają i chłodzą tak jak powinny lecz z nawiewow od strony kierowcy czyli po lewej stronie wydobywa sie cieplejsze powietrze, czuc reką znaczną roznice(lewa strona chlodzi letnim powietrzem tak jakby byl ustawiony zwykly nawiew, nie mrozi tak jak powinna klima) co to moze byc??? obojętne czy ustawie nawiew na przednią szybe czy na twarz lub nogi ,ciągle lewa strona chlodzi gorzej,a prawa dobrze,lecz czuc znaczna roznice w aucie i klima nie jest juz tak wyddajna,slabo chłodzi. bylem u mechanika i sprezarka działa,rurki robią sie zimne, Proszę o pomoc:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!