Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki płyn do spryskiwaczy?


CareK

Rekomendowane odpowiedzi

Użyłem szukajki ale nic nie znalazłem.

 

Moje pytanie jest takie: jakiego używacie płynu do spryskiwaczy (zimowego)? Są jakieś markowe, czy coś takiego?

 

Chodzi mi o co: do poloneza lałem płyn z Lidla albo Biedronki - 8 zł za 5l, czy coś takiego. Na Statoil np. widziałem płyny firmowy statoil - 5l za 30 zł.

 

Czy to wszystko jedno, czy jednak lepiej wydać więcej i kupić ten droższy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak, ze jak trafisz dobry( w sensie nie śmierdzący denaturatem w np. biedronce za przykładowe 6zł ) to jeszcze moze być, niekiedy to tak śmierdzą ze nie da się wytrzymać, bezpiecznie jest kupićw jakimś sklepie motoryzacyjnym , za te 12zł i zapytać się jak pachnie ew. śmierdzi... bo ten za 12 nieraz niczym się nie różni od tego za 30...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys uzywalem Shella - owszem dobry, ale ostatnio przesiadlem sie na PsikPsik, bo ma super zapach (szczegolnie grapefruit!!!). Zreszta co rusz wygrywa jakies testy (niby ma w sobie nano). Nie jest taki drogi jak Shell - kosztuje roznie - 10-15pln - zalezy od promocji.

 

Czytalem, ze tanie Tescowe i Biedronkowe plyny czasem niszcza przewody, pompki, a czesto wycieraczki i uszczelki na szybie. Te denaturatowe moga nawet zostawic slady na lakierze. Ale kto co woli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stary, weź się za przeproszeniem odpierwiastkuj ode mnie i moich tematów.

 

Każdy ma różne pytania, ja miałem akuratnie takie. Po prostu dbam o swoje auto, na które ciężko pracując zarobiłem i spytałem o płyn, by mi taki gówniany za 5 zł nie zniszczył czasem lakieru, a jak tego kolego nie pojmujesz, to daj ignoruj i po sprawie. Ja Ci wcale takich tematów czytać, nie każę, a kretyńska, to była w tym momencie Twoja wypowiedź.

 

A z tym dobijaniem, to mnie już naprawdę rozniosłeś. Heh nabijałem, to ja kolego w 1999 roku staty na IRCu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!