Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki płyn do spryskiwaczy?


CareK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie na prawdę proszę o zastanowienie się nad swoimi postami. Nikt nie chcę niezdrowej atmosfery, a już zwłaszcza administrator. Fakt temat nie jest wysokich lotów ale nie chciałbym, żeby prowadziło to do sprzeczek między użytkownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto też zwracać uwagę na parametry zwłaszcza temperaturę zamarzania. Na stacji benzynowej XXXX chciałem kupić zimowy i okazało się ze mimo wielkiej reklamówy że na zimę i że jest cacy nie uświadczyłem w opisie do jakiej temperatury. Odpuściłem. Mam na razie mieszankę letnio-zimową_tescową do wyjechania a mrozy chyba tuż tuż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu po to jest forum aby pytać, dzielić się opiniami, spostrzeżeniami. Po co komu jakieś nabijanie postów?! Najwyraźniej niektórzy nie wiedzą do czego służy forum.

Ja sam osobiście uzywam płynu z pólki tescowej. Niby jest do -17, ale co tam - póki co takich mrozów nie mamy :) A bynajmniej cena 5,99 zł robi swoje bo banki rozchodzą się jak świezę bułeczki i ostatnimi czasy cięzko jest trafić na asrotyment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jazel.

 

Forum jest od wymiany zdań, nawet na bezsensowne tematy. Jeżeli są przynajmniej 2 osoby chcące wypowiedzieć się na dany temat - to jest to temat SENSOWNY (dla tych 2 osó:). Kompletnie nie rozumiem ludzi takich jak snap - którzy się przy... właśnie do tematów, które wg nich są bezsensowne - dla nich może są bezsensowne, ale jak widać jest grupa osób, dla których są SENSOWNE i mieszkająć w Państwie demokratycznym mamy prawo do "rozmowy" na dany temat. Osoby, które uważają ten temat za bezsensowny niech go po prostu nie czytają, a nie wypisują jakieś rzeczy nie na temat (OFFTOPIC) - takie posty w ogóle nie powinny mieć miejsca. Nie chcesz się wypowiadać - nie wypowiadaj się, nie chcesz czytać - nie czytaj - NIKT CI NIE KAŻE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - uważam, że wyczerpałeś limit wyjaśnień o potrzebie tego tematu - DOŚĆ :evil:

Masz jakieś obiekcje (kto ktokolwiek je ma) to piszesz na PW do tej osoby lub zgłaszasz administracji a nie wendettę tu uskuteczniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony może to głupie zastanawiać się nad płynem do szyb, z drugiej strony gdybym kupił sobie piątkę takiego płynu jaki kupiliśmy w ilości chyba 12 sztuk do służbowych samochodów (zgodnie z zasadą aby dużo i tanio :)-na szczęście 7 samochodów to szybko zejdzie) to bym strzelił sobie w łeb. Płyn ten nazywa się Kryształek i kupiliśmy go w KAUFLANDzie. Zgodnie z nazwą poza strefą działania wycieraczek zostawia kryształki (ładnie mienią się w słońcu :)) a w strefie pięknie się marze. Zostawia po sobie śliczny, szary nalot. Sprawdzone w kilku samochodach i różnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy plynow do spryskiwaczy: http://www.autoland.pl/polski/home.html -> Katalog produktów -> Płyny eksploatacyjne.

 

PS: ja osobiscie kupuje PsikPsik albo Jedynke w Carrefourze (10,-). Zaden nie jest "super" ale zycie nie jest fair :)

 

Miłej lektury :)

 

PS2: Snap zapewne jezdzisz (mowie o spryskiwaczach :)) na wodzie z ludwikiem, bo przeciez jakie to ma znaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!