Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nawigacj?? pytania do praktykujacych??


jacham

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście chodziło o nawigacje Tom Tom'a w sklepie "Nie dla idiotów" zawnym rówież Macalnią Miejską - za wprowadzenie w błąd przepraszam. Jaka wersja map jest tego nie wiem- Mapy Tom Toma (nawet nie podają w reklamie pokrycia ale chyba 75%). Trochę martwi mnie brak portu SD i mała pamięc 32MB- ale chcę używać głównie w Polsce i na Słowacji[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janusz35, za te pieniądze kup sobie MANTĘ 030. Ma slot na SD i po drobnym przerobieniu (odblokowaniu funkcji systemu) podasz jej co zechcesz. Ja na mojej już testowałem Tomka 6 na Europę, iGO8 z możliwością doboru map poszczególnych państw. Automapę 5.0 PL, a obecnie bawię się z najnowszą, witaminizowaną 5.0.9 na UE. Oczywiście to wszystko na wymiennych kartach SD. W środku nadal siedzi oryginalna licencjonowana MapaMap na PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę to samo, co o wszystkich produktach Mediona - wielka chała. Jeżeli producent robi wszystko, a nie ukierunkowuje się na jedną branżę, to cóż - widać efekty - robi wielkie g. Nie polecam żadnego produktu Mediona (a mają wszystko - TV, komputery, laptopy, nawigacje, nagrywarki, kuchenki mikrofalowe, budziki, odkurzacze, skanery, anteny, klawiatury i czego tylko dusza zapragnie). Nie tykałbym tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janusz35, za te pieniądze kup sobie MANTĘ 030. Ma slot na SD i po drobnym przerobieniu (odblokowaniu funkcji systemu) podasz jej co zechcesz. Ja na mojej już testowałem Tomka 6 na Europę, iGO8 z możliwością doboru map poszczególnych państw. Automapę 5.0 PL, a obecnie bawię się z najnowszą, witaminizowaną 5.0.9 na UE. Oczywiście to wszystko na wymiennych kartach SD. W środku nadal siedzi oryginalna licencjonowana MapaMap na PL.

Co do manty to mam bardzo złe doświadczenie z innym sprzętem sygnowanym logo manta iraczejsię nie zdecyduję ale mam inne pytanie:

co myślicie o nuvi 200 GARMIN'a z GPMap- niewiele drożej od tego Tomka a podobno lepsze ktoś testował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro lub w piątek zrobię sobie wycieczke to Macalni Miejskiej i oblukam tego garmina nuvi 200- ale nie wiec czy to ćos mi pomoże bo obsługa w MM ma nikłe pojęcie o tym co sprzedaje.Więc przesiadam się na google i szukam szukać.

 

[ Dodano: 2008-06-26, 09:26 ]

Byłem "macałem" ,pytałem i co usłyszałem:

-Garmin nuvi 200 EE (mapy 7 krajów środkowej raczej bardziej wschodniej europy w tym Polski) za 444zł

-Garmin nuvi GP ( z mapa Polski GPMap - podobno plasuje sie zaraz po AutoMapie) za 699zł

Zastanawiam sie nad nuvi 200EE oraz doinstalowaniem darmowej mapy UMP-pcPL

czy ktoś z was testował taka mapę w swoim garminku ( pracuje tylko z garminami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kieruję do użytkowników nawigacji w Noki N95.

Przeczytałem kilka opinii o tym telefonie. i muszę powiedzieć, że naprawdę nie są one zadawalające.

Jak to dokładnie wygląda z tym odbiornikiem GPS, w kilku pionach wyczytałem ze gubi sygnał, że jest niedokładny?

I jakie macie wrażenia z użytkowania tego gadżetu?

 

 

Ja mam Nokie N95 + Garmin Mobile XT 10 (symbian) + GPMapa 2007.04 najnowsza - pokrycie 99 % , nawet dziura zabita deskami jest.

 

Nawigacja na wysokim poziomie, polski lektor, świetne pokrycie i bardzo duza dokładnośc

Nie gubi sygnały, ale trzeba mieć najnowszy soft do N-ki tzn 21.000.16

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

 

2008.01 - jak juz ale ona nie rózni sie od 2007.04

 

Ostrzegam po raz ostatni :!: Nie cytujemy całości posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz. Raz jeszcze naruszysz regulamin, to obiecuję, że bez skrupułów dołożę Ci brakującą część paseczka i będziesz miał urlop od pisania na forum. - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!