Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Migający kluczyk w prawym dolnym rogu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu posiadam samochód renault megane II (1.9 DCI) . Po kilku tygodniach od zakupu na ekranie w samochodzie miga mi non stop kluczyk , zanjduje sie on w prawym dolnym rogu. Niestety nie wiem co oznaczać może ten kluczyk dlatego prosze was o pomoc . Nakręciłem filmik aby lepiej było wam ocenić problem

. Z góry przepraszam gdyby takie coś już było omawiane na forum ale nie mogłem znaleźć a jak juz znajdywałem to podobne . Pozdrawiam i licze na pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę więcej przedrzeźniał przedmówcy :D

Z tego co sie orientuje olej wymienany byl jakos z pół roku temu wiec nie wiem jak to jest w sumie , a może znasz sposób jak wykasować ten kluczyk by sie nie mrygał ? Dzieki i pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 - cytowanie

:D

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kluczyk oznacza, że zbliża się przegląd samochodu lub mineło 2 lata od poprzedniej wymiany oleju. Niestety kluczyk nie zniknie po samodzielnej wymianie oleju. Możesz to zrobić w serwisie po wymianie oleju/przeglądzie lub u dobrego mechanika z "komputerem" lub jak poniżej.

Dodano 13:56:

zobacz tutaj powinno byc podobnie:

Mój odnośnik

To meganka ale elektrykę ma taką samą.

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obwódce predkościomierza masz zapewne taki mały czarny przycisk, przytrzymaj go kilka sek. a kluczyk powinien sie skasować i komp będzie odliczać kolejne 30tys.km.do następnego przeglądu tzn. wymiany oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!