Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

światła LED w felgach


DruM

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykłe świecące nakrętki na wentyle. Dioda LED, fotoelement drucik i na nim sprężynka, która podczas drgań styka się z nim. Jak miałem ok. 9 lat to miałem takie w BMX xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to takie można kupić..

W Allegro w Chińskich gadżetach na kilogramy;

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=swiec%C4%85ce+wentyle&category=18609

Poczytaj tylko w KD, jakie światła i lampki zewnętrzne są dopuszczone do ruchu po drogach publicznych w pojazdach samochodowych.

Mandat lub zatrzymanie dowodu rejestracyjnego może być o wiele droższy, jak zakup kilograma tego shitu.

A jeśli stać Cie na takie dodatkowe opłaty za stosowanie i już to zakupisz to pamiętaj, by z tym ustrojstwem koła ponownie wyważyć. Niby waga niewielka ale jest dokładana do obwodu felgi. 5g różnicy w tym miejscu już sygnalizuje złe wyważenie na maszynach wyważających.

Edytowane przez gojgien
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TomekJac

Ale znając Policję, która przyczepia się do LED w motocyklach na silnikach (sam byłem świadkiem), to w razie kontroli mógłbyś mieć nieprzyjemności. Czasem mam wrażenie, że dodanie świateł do auta, co może tylko widoczność poprawić, nie jest w naszym kraju mile widziane. Masz mieć komplet świateł i koniec kropka ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie, że dodanie świateł do auta, co może tylko widoczność poprawić, nie jest w naszym kraju mile widziane.

Załóż taki wynalazek przed wyjazdem do Niemiec, zdziwisz się jacy u nas są wyluzowani policjanci przy tamtych.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie, że dodanie świateł do auta, co może tylko widoczność poprawić, nie jest w naszym kraju mile widziane.

Tylko to akurat nie pomaga w poprawie widoczności, tylko wprowadza zamęt. Dodatkowe światła owszem (jestem za), ale tylko montowane z GŁOWĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja nie chce jeździć z tym cały czas.. jak chce tylko założyć tak od czasu do czasu ;p

najwyżej przymocuje i pokaże efekt :notacrook:

 

a co do filmiku widać, że w Polsce był robiony bo kto by to założył jak nie Polak ;p

także po banerach widać ;)

Edytowane przez DruM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chce tylko założyć tak od czasu do czasu ;p

najwyżej przymocuje i pokaże efekt :notacrook:

czy na tę parę godzin (sobota, remiza, laski posikane) się opłaca? notacrook.gif Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!