Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak rozreklamować forum?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

nooo to se laska tylko muzyki u Ciebie posłucha a dzieło zwieńczy kolega co będzie miał scenica :P a na poważnie to : nic nie odpada ! kolega chyba za czasów kaszlaków (126P) łapał równowage na nocniku. Wszystko to ponoć kwestia desperacji....przynajmniej jednej ze stron :P :P :P

 

[ Dodano: 2007-10-30, 22:59 ]

bardzo cekawy temat :P Tylko gdzie dać wyjete siedzenia gdy np: pada :P :P w sumie wiek nie ten żeby lakier w krzakach zrysować ale teoretyzując w czasie deszczu za cholere do auta bym nie wpuścił. Błota by toto naniosło..... :-) na dywaniki gumowe.

 

[ Dodano: 2007-10-30, 23:02 ]

Vivaldi, zejdź z Prezesa
.... "no i skończyo sie rumakowanie" :-) :P , na Prezesa nie wchodzę absolutnie i ch(w)ała mu za pilnowanie ładu ale było pytanie to i pojawiły sie odpowiedzi, a że nikt nie zasugerował, że odpowiedzi mają być tendencyjne to ludzi na szczerość zebrało ;-) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Prezesa nie wchodzę absolutnie i ch(w)ała mu za pilnowanie ładu

Bo i nie pozwoliłbym na to :-P

a że nikt nie zasugerował, że odpowiedzi mają być tendencyjne to ludzi na szczerość zebrało

Szczerość jak najbardziej wskazana :-) a nie fałsz i obłuda - tego nie lubię :evil:

Proponowałbym skończyć te wywody w tym temacie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Patrząc na mojego kolegę który jest zrzeszony w Klube Laguna Polska, to oni maja ramki swoje, koszulki...

 

Może i my musimy coś takiego zrobic? Na samym poczatku moze symboliczna liczbe sztuk. 10... Trzeba nad tym pomyśleć:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoich ramek też jestem zadowolniony, a naklejkę forumową dobrze widać. Nawet lepiej niż na ramce by było, co koledzy potwierdzą, oczywiście ci, którzy widzieli tyłek mojej Reni.

 

W reklamie zawsze pomożemy jak już będzie zrobiona :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius jestem nowym uczestnikiem forum i kiedyś rozmawiałem z adminem forum o takiej akcji żebym zrobić ramki. Co do naklejek to czytałem. ale o koszulkach nic nie widziałem:) A chętnie bym sobie kupił klubowa koszulkę... Gdzie i za ile?

 

Odnośnie ramek to ja jestem również za:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklepałem sobie w google "reanult megane" i na czwarym miejscu wyskoczyło forum pod adresem megane.ruzam.pl i nic żadnej notki czy podpisu o to jest jak ktoś nie wie że to forum to się nie domyśli, możnaby dopisać gdzie i co trzeba żeby już z googla było wiadomo co to jest a nie anonimowe megane.ruzam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!