Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak rozreklamować forum?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys dywagowalem z Broniusiem na ww temat, myslelismy o drukowaniu chalupnicza metoda wizytowek-reklam forum megane i wtykaniu ich, tak przy okazji, pod wycieraczki meganek, szczegolnie tych po ktorych widac ze wlasciciel moze byc zainteresowany (auta pozmianach stylistycznych/tuningu itp).

Tak jak powiedzial MrTea, niestety dosc skromna ilosc aktywnych uzytkownikow jest rowniez w/g mnie bolaczka naszego forum.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wydrukowałem kilka kartek wizytówek, pociąłem i powkładałem do kurtek.

Jak teraz trafię gdzieś na parkingu megane/scenica to wkładam mu taka wizytówkę.

Nie wiem czy to coś daje, ale na forum jest 11 osób z Oświęcimia, więc na taka dziurę to sporo :?: + okolice, tez jest parę osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda rozkminiać wątek o reklamie na fotka.pl bo szczerze wątpię w to aby ta reklama ściągnęła na to forum "aktywnych użytkowników". Jak ktoś będzie szukał tylko wiedzy o megankach to znajdzie forum choćby przez google, ale warto by było aby na to forum trafiali też ludzie, którzy zechcieliby się podzielić swoją pasją i wiedzą na temat auta :-P Więc może lepiej zająć się lokalną promocją jak już.... a potem można myśleć o szerszym zasięgu. Zobaczcie jak wygląda to w waszych miastach - ilu jest użytkowników z waszego regionu, ilu z nich znacie i jak wygląda ich aktywność na forum? A przecież gdyby były lokalne grupy, które utożsamiałyby się z tym forum i chciały pomóc w reklamie to pewnie rezultat byłby lepszy ;-) Wiadomo, że dobrym zachęceniem do aktywnego uczestnictwa w życiu forum byłaby milusia atmosfera i spoko ludzie ale to właśnie zależy tylko od WAS :?: A tak poza tymi przemyśleniami to ja się nie znam na reklamie ale lubię ludzi z pasją np. z pasją do samochodów i chciałabym, aby tacy też trafiali na to forum. Dlatego chyba ważne jest do kogo chcemy tą reklamę skierować aby podnieść aktywność forum :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa jest to ze mimo iz megi jest bardzo popularnym autem w PL to niewiele osob trafia na nasze forum. domyslam sie ze to kwestia 'auta' tzn jak ktos kupuje megi to czesto wozi nia dzieci do szkoly albo zakupy z marketu do domu a nie jest zainteresowany forum i kwestiami technicznymi itp. tak jak w przypadku calibra club czy calibra team :?::?: :-> gdzie jak sobie pary typkow kupi ten dupowoz to nie po to by dzieci do szkoly nim wozic i automatycznie trafiaja do zrzeszonych klubow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wizytówek, popieram tok myślenia kol. P_r_z_e_m_o . Rozprowadziłem juz ponad 70 szt. Zawsze zostawiam wetknięte pod górna uszczelkę szyby, w drzwiach kierowcy. (za wycieraczką, zazwyczaj zauważa się reklamę dopiero w czasie jazdy, jeszcze nigdy nie wysiadłem ponownie, by ją zabrać) Często wizytówki wręczam kierowcom osobiście. Większość z Nich, przyjmuje je z zaciekawieniem. Zdarzają się niestety i przykre sytuacje, kiedy słyszę:

"Panie daj mi pan spokój! Mam już dość tego (CENZURA) auta". Tak mówił gość w moim wieku, wysiadającego z Clasica MI.

"Dobrze, że jest taka strona, napiszemy co myślimy o tym (CENZURA) Renaulta". To słowa kobiety, która z mężem ładowała zakupy do bagażnika MII.

Trzeba wiele samozaparcia, by w takich sytuacjach nie zaproponować przesiadki na "niezawodne" produkty niemieckie. Ten kto Renię kupił bo ja pokochał, albo poprzednia uratowała mu życie, nawet wizytówek nie potrzebuje. Zazwyczaj jest już na forum a jego Meganka, posiada forumowe naklejki w widocznym miejscu.

Jest jeszcze jedno co mi się nasuwa. Duża grupa właścicieli Megane, to ludzie w wieku średnim, a nawet starsi. Mają Megi, maja wizytówkę ale- "jak się włącza ten (CENZURA) komputer!" :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto Renię kupił bo ja pokochał, albo poprzednia uratowała mu życie, nawet wizytówek nie potrzebuje. Zazwyczaj jest już na forum a jego "Meganka", posiada forumowe naklejki w widocznym miejscu.

Coś w tym jest - sprawdziłem na sobie i potwierdzam oba przypadki :?:

Ja już nawet nie liczę ile rozdałem ;-) Ostatnio nawet mi zabrakło, to powiedziałem, że zapraszam na stronę www... i jak nie zapamiętał, to aby sobie spisał adres z "mojego kupra" z naklejki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!