Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak rozreklamować forum?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ jestem tutaj od dzisiaj to jeszcze nie zapoznałam się z całym życiorysem forum :P mam pytanie czy Wy tworzycie lub chcecie stworzyc jakiś klub czy tylko na zasadzie rozmów między sobą, czyli zależy Wam tylko na forum? bo to co w moim starym klubie spowodowało zwiększenie i to dość szybkie użytkowników to przede wszystkim artykuły w prasie, które powstawały dzięki zaangażowaniu co poniektórych członków. Wystarczyło, że wysłało się meila do kilku redakcji i mieliśmy artykuł w gazie o tym jak powstaliśmy, kogo zrzeszamy i co planujemy itd. zaczynaliśmy w 2003 r. i była nas trójka a teraz organizowany są zloty ogólnopolskie itd. zresztą zobaczcie sami http://www.vwpolo-klub.pl/forum/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnego małego pomysła. Moze zrobilibysmy sobie stronke www (cos w stylu strony Głównej) w ktorej forum byloby dodatkiem (linkiem) bo przyznam szczerze ze jak pierwszy raz tu zagoscilem to nie myslalem ze zagoszcze tutaj na dluzej i nie tylko po to zeby dowiedziec sie jak cos zrobic a wiekszosc pewnie tak do tego podchodzi, a na stronce moglibysmy przedstawic nasze forum jako cos wiecej niz tylko pomoc w naglych wypadkach i przedstawic nasza ekipe jako grupe ludzi ktorzy potrafia spotykac sie, dobrze bawic i co najwarzniejsze zaprzyjaznic sie (nie wiem jak wy ale ja bardzo przywiazalem sie do forum mimo tego ze nie jestem jakims tam wielkim specem od meganek). Jakby co to moge przylozyc sie do stworzenia owej strony, moze nie jestem orłem w pisaniu stron ale swoja prywatna stronke sam zrobilem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!dawno mnie tu nie było ,co spowodowane było przedewszystkim zmiana miejsca zamieszkania oraz brakiem stycznosci z moja megi....teraz juz w nowym miejscu zakupilem sobie ,nic innego jak kolejna meganke tym razem z 2000 roku 1.6 16V z kierownica po drugiej stronie:] i ze wzgledu na strone po kierej teraz jezdze i zeby nie offtopowac moge sprobowac wydrukowac troche tych wizytowek i zostawic w jakis wazniejszych miejscach w Nottingham bo tu na obczyznie jest troszke inaczej i jak ktos sie nie zna to ciezko o rade (no chyba ze zna sie jezyk techniczny) a forum to przydatne miejsce....:] Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A ja przykleiłem sobie na tylnej szybce u dołu Megane.com.pl i tak sobie jeżdżę nie wtykam nikomu nic za szybki, jak stoi za mną jakaś Meganka na światłach to kierowca patrzy w ten adres i myśli już tylko o tym aby wejść na nasze forum <ok> A przynajmniej bym chciał żeby tak było. Pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze taka sugestia.....wspolpracowac z innymi forami i klubami renault? Popatrzcie..kombinujecie jak kon pod gore - a Pikur nie ma problemu z reklamowaniem sie.. sa naklejki..wspolpraca z klubami.. moze tedy warto pojsc? Strzelic jakas rozpoznawcza naklejke wzorem pikura, krc czy innych klubow i juz <ok> bez kombinowania z nickami itp.. Najprostsze rozwiazania sa najlepsze;) od zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!