Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak rozreklamować forum?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak w temacie..

Nasze forum jest dziś lepsze niż było na początku, ale wciąż mało jest aktywnych forumowiczów...

Większość sie rejestruje, napisze dwa trzy posty i później zapominają...

Macie może jakiś pomysł żeby je trochę rozreklamować wśród użytkowników Megi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum jest trochę za poważne, nie żebym was strofował czy też miał za ludzi bez poczucia humoru ale każda "głupia" czy śmieszna wstawka jest wycinana, kłótnie podobnie. Forum to forum i o ile nikt nikogo nie obraża bądź obraźliwie pisze to niech pisze co chce. Kilka luźnych tekstów tak na rozruszanie atmosfery a tu CIACH i to na czerwono , że niby nie na temat cy cóś :P

To moje i tylko moje zdanie więc może i subiektywne ale ....szczere. Można wyciąć. :-):-) :P

A tak mniej poważnie to imprezka na koszt admina jak w dobrej firmie dla akwizytorów :P i sie samo rozkręci :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automat megane: Vivaldi, twoj post został usunięty :-)

Naklejki, ramki, rolety, wizytówki - jezeli sie identyfikujesz z forum znajdziesz cos dla siebie, ale i tak przypuszczam ze duzo osob trafia tu po prostu przez google :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi mam nadzieję że nikomu sie nie naraże z kierownictwa pisząc to ale zgadzam sie z Tobą... Jak to mówił Fred w "Chlopaki nie płaczą"... "Naszym chłopakom brakuje luzu.." :-)

Chociaż i tak jest lepiej jak było... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracać do tematu bo zaraz powycinam ;-) Ripostując wasze wpisy się nie zgodzę.

Forum jest tematyczne i ludzie często przychodzą tu po pomoc i poradę :!: Jak mają przeczytać 50 postów o dupie maryni/luźne gadki a w ostatnim może znajdzie odpowiedź na swoje problemy, to wybaczcie ale sam bym się wnerwił.

Na takie potrzeby jak piszecie powstał odpowiedni dział i tam można prawie do woli, że o shout box nie wspomnę - tam to się dopiero dzieje :-)Tyle OT w tym temacie.

 

Na wesoło też można zareklamować forum -czekamy na propozycje :-) Oczywiście realne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi ma rację z tym [CIACH]. Do tego jeszcze ostrzeżenia bogu ducha winnym, które wiszą i wiszą...... ;-)

Reklama?? Ilu z Was ma swoje strony?? A ilu z Was ma linki do forum??

Istnieje coś takiego jak Google AdWords. Tanio i skutecznie

Moja strona przez rok przesunęła się o kilkanaście stron w wyszukiwarkach i obecnie jest w połowie drugiej. Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GazMajster, co do pozycji w google, to mamy rotacyjnie 2 lub 1 pozycje dla słowa "megane", 1 pozycja dla "forum megane", "megane forum". I uwaga HIT:

1 pozycja dla "forum renault" - http://www.google.pl/search?hl=pl&q=fo...+Google&lr=

Ja myślę, że sprawę pozycji w wyszukiwarce możecie zostawić w spokoju :-) Natomiast na reklamę w GG to nas koledze nie stać i stać nie będzie najprawdopodobniej. Kiedyś myślałem o autoświat ale ja takim budżetem nie dysponuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie często przychodzą tu po pomoc i poradę :!: Jak mają przeczytać 50 postów o dupie maryni/luźne gadki a w ostatnim może znajdzie odpowiedź na swoje problemy, to wybaczcie ale sam bym się wnerwił.
Prezes z całym szacunkiem ale po pomoc to do mechanika a po porade do ASO a najlepiej w odwrotnej kolejności. Tak na prawde ludzie chcą tu pogadać o dupie maryni, wymienić uwagi, pokłócić się który większy fachowiec. Kto wie cokolwiek na zadane pytanie (pomoc-porade) zaraz zabiera głos i wyjaśnia, jeżeli ktoś nie wie to albo siedzi cicho albo spmauje pierdołami. Jeżeli doprowadzać to forum do czystej pomocy technicznej na zasadzie "nie działa mi hand free --> odp. dokręć tylne koło" i koniec rozmowy to i forum umrze. Daj ludziom pogadać nawet na temat np : czy lepiej uprawiać sex w Scenicu z wyjętymi siedzeniami czy tylko złożonymi :-):-) to sie i rozrusza. Tak jak wcześniej napisałem byle bez ubliżania, wulgaryzmów i przemocy i będzie :P , a to jaki dział się najlepiej rozwinie podyktują ludzie a admin co najwyżej zmieni nazwe działu ze "sprzedam" na np "sprzedam pomysł" skoro tam znajdą się po pół roku nie oferty sprzedaży ale pomysły tuningowe.

:P Do Mr Tea ale po tym Pazura powiedział (...) "I NIE MYŚLE ŻEBY NASZYM CHŁOPAKOM BRAKOWAŁO LOOOOOZZZZUUUU....." :P

 

Amen ;-) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi, zejdź z Prezesa, bo sporo serca wkłada w moderowanie. I coraz częściej się słyszy, że nasze forum stawiane jest za wzór porządku i ładu. Od głupot jest dział offtopic. Tak na marginesie to się robi offtopic, nie ma luzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!