Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Domykanie szyb w cabrio


Gość cameleon2012

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Hej-ciesze sie... faktycznie sukces :) :(

Domyslam sie ze kwestia ograniczenia mozliwosci otwierania dachu do np.30km/h jest raczej niemozliwa? Bo faktycznie rozwiazanie jak najbardziej przydatne i chetnie zastosuje, ale w tej sytuacji chyba dorobilbym osobny przycisk po stronie kierowcy tak aby przypadkiem ktos, czy nawet ja bym nie otworzyl dachu przy 100km/h poniewaz wiadomo jak sie to skonczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to w powijakach jest, oszukuję CAN a przy dostępności wiedzy to sztuka magiczna jest;) Łatwiej było by znaleźć receptę na eliksir młodości nić na jak adoptować się do istniejącej CAN. Sygnał prędkości mamy po kanie więc ograniczenie prędkości będzie napewno. Też uważam, że 45km/h to i tak więcej niż potrzeba. No ale małymi kroczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zapomniałem że ja mam podmieniony przełacznik od tempomatu. Dzieki temu nie musze trzymac tego przycisku od otwierania dachu. Ale jesli ktos musi go caly czas trzymac to nie jest juz tak grozne jak u mnie. Rozumiem ze problem rozwiązałeś na zasadzie takiej że wmawiasz sterownikowi od dachu ze predkosc auta to 0km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witam i przepraszam, że odgrzebuje kotleta. 

Dziś w czasie zabawy programem ddt4all przy moim Megane II CC z 2004r. wszedłem w opcje ustawień sterownika dachu.

image.thumb.png.1fec156e4a2a89fd42506ecaafb93a97.png

 

Jak widać jest tu opcja ustawienia prędkości do jakiej można ruszać dachem.

Screen pochodzi z mojego kompa w domu (tryb demo), lecz na laptopie miałem dokładnie to samo.

Po zmianie wartości na 40 Km/h, testowałem otwieranie i zamykanie dach w czasie jazdy i o dziwo działa.

Jeżeli na forum jest gdzieś ta informacja to proszę o usunięcie posta, ale ja jej nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!