Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup PH I


boban666

Rekomendowane odpowiedzi

nic podejrzanego nie widać. plakowanie deski rodzielczej to standard. szkoda, że nie widać podświetlonej deski.

IMHO kolorystycznie dziwnie wyglądają przednie nadkola, ale to może być wina otoczenia.

nie wiem, co to za uchwyt tylnej lewej roletki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kontaktowałem się z włascicielem i pytałem o przegląd w ASO oto co usłuszałem cytat;"Tak ale pan płaci za sprawdzenie ja nie będę ponosił dodatkowych kosztów".Co myslicie jechać czy se odpuścić tymbardziej że autko było rok temu sprowadzone a teraz komuś się znudziło?Dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc byłem oglądać tego Scenica.Kilka drobnych dość głebokich wgnieceń w okolicach tylnich nadkoli.Drobne ryski na karoseri bym jeszcze odpuścił ale gdy obejżałem przedni zderzak to ręce mi opadły i na tym zakończyłem ogladanie.Cały lakier od prawego do lewego rewlektora strasznie spękany i zaczynał się delikatnie kruszyć.Jednak mrarek miałes rację z tymi nadkolami same błotniki też były jakoś dziwnie spasowane.Dzięki z pomoc i szukam dalej.

 

Dodano: 21 lis 2012 - 20:29

Pytałem już o niego wcześniej:

http://otomoto.pl/renault-scenic-1-6-klima-abs-przebieg-110-tys-C26441160.html

Chodzi mi o tylnią klapę czy faktycznie mogła być wymieniona oraz jak to ewentualnie sprawdzić.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawić się w to czy może cierpliwie poczekać aż pojawi się coś innego.Gość podał mi VIN bez problemu choć zaznaczył że popełnił błąd przy dodawaniu ogłoszenia i przebieg to niby 120tys.Dobre cza iść fedrować ;)

 

Dodano: 24 lis 2012 - 11:10

Tak więc byłem obejrzec http://otomoto.pl/re...-C26441160.html

I powiem tyle.Na pierwszy żut oko wszystko wygladało ładnie.Silnik fajnie pracował choć od alternator dochodziły lekkie piski.Elektryka bez zażutu.Impreza się zaczęła gdy zacząłem sie dokładniej przyglądać blacharce.Brak naklejek na tylnich nadkolach.Gdy zacząłem się przyglądać zauważyłem rożnice w lakierze między błotnikiem a wnętrzem auta.Do tego ewidetnie ktoś żle położyl klar bo nie zeszlifował pozostałości po klarze.Na środkowym słupku białe plamy ciężkie do usunięcia(szpachla?).Same progi też jakoś dziwnie zagięte do środka(w kierunku podwozia)oraz oczywiście pozostałość po źle położonym klarze.Przednia szyba z 2008 roku dwie z 2005 reszta 2003.Zgrzewy w bagażniku niby ok i to mnie zastanawia choć klapa bez napisu Scenic.Gościu troszkę zwątpił gdy się go zapytałem czy było coś robione z progami i tylnimi nadkolami ale twierdził że to konserwacja :).Pożniej jeszcze zaznaczył że drzwi od kierowcy były wymieniane i że teraz już nikt nie sprowadza do polski aut bezwypadkowych tymbardziej 9-cio 10-cio letnich.

Ja se odpuszczam i szukam dalej.

Dzięki wielkie mrarek.Masz jednak wprawne oko co do odcieni lakieru ;)

Edytowane przez boban666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 2.0 benzyna

- dół zderzaka przedniego porysowany

- reflektory jakieś niejednakowo starte

- wydaje mi się, że było coś majstrowane przy klapce od zaczepu z przodu

- klima manual

- tempomatu brak

- autoalarmu brak

- przedni schowek pasażera jakoś dziwnie odstaje

- uszkodzona prawa roletka nawiewu w panelu przednim

- uszkodzona regulacja zagłówka kierownika

- brak zapalniczki

 

ogólnie: foty marne, można jechać oglądać, ale trzeba o powyższym wiedzieć

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skoro tak twierdzisz to chyba się wybiore.Co to przebiegu to nie ma co liczyć że jest realny.Pozatym gościa obserwuje już od dłuższego czasu i jak przeglądam jego oferty to dość sporo sceników się przewinęło i może to świadczyć że nie jest aż takim cwaniakiem :D

Edytowane przez boban666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu zbił troszkę z ceny bo ostatnio kosztował coś kole 16900.Podejrzane?

Niekoniecznie...

Właśnie za godzinkę jedziemy odebrać zaliczkowanego sceniola II phI 1,9dCi 120KM, z grudnia 2004 roku za mniej niż 15tys zł. Auto też najpierw miało wyższą cenę w ogłoszeniach i ponoć nie było zainteresowania. Dopiero jak ukazało się ogłoszenie z ceną 15 tys, to rozdzwonił się telefon w tej sprawie. W tym samym czasie auto stało jeszcze na podjeździe przed domem właściciela za 16200, i też nie było wielkiego zainteresowania. Przynajmniej kartki z taką ceną jeszcze na szybach wisiały jak je oglądałem już w cenie obniżonej.

A przebieg...... Jak benzyna to też może być wiarygodny.

Auto które kupujemy ma 136tys a to diesel. Przebieg sprawdzony i wiarygodny. Ostatni wpis z ASO z marca tego roku ze stanem 125 tys.

Auto użytkowane 3 lata w Polsce, sprowadzone z Niemiec indywidualnie, z przebiegiem 80 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!