Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie żarówki do środka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym sobie powymieniać żarówki w scenicu tylko niewiem jakie tam są chodzi mi o te co się otwiera drzwi i świeca niewiem które wybrać czy sa 35mm,42mm chodzi mi o te rurkowe.

Licze na szybka odpowiedz

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybsza odpowiedź to podważyć lampkę małym śrubokrętem i sprawdzić. Nad tylnymi drzwiami zazwyczaj wszystkie są takie same, jednak nad lusterkiem występowały różne obudowy lampek, trudno się autorytatywnie wypowiedzieć co do ich długości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki,poprostu utworzyłem temat bo niemam dostepu do auta bo jestem na wyjeździe a autko w domu stoi i pytam bo mam dostep by takie żarówki w Poznaniu kupić.

 

Dodano: 02 sty 2013 - 14:21

Chodzi mi o długość a nad drzwiami jakie są???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w megane wszędzie były żarówki W5W. Jeśli chodzi o zarówki rurkowe to zazwyczaj pasują 36mm, ale często mozna kupić większe bądź mniejsze, ponieważ jest możliwość dopasowania ich do ruchomych blaszek. -jednak nie wiem jak dokładnie ma się sprawa w Scenicu.

Btw dobrą opcją jest zakup na Allegro diod SMD, świecą lepiej niż LED i nagrzewają się mniej niż zwykłe żarówki.

Edytowane przez Damian771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ jest możliwość dopasowania ich do ruchomych blaszek

A wymieniałeś kiedyś takie żarówki :!:

Nie pisz bzdur bo większych nie wsadzisz ponieważ osłona się potem nie zamknie, a i jak masz większe a kupisz mniejsze to też sporo się nakombinujesz zanim dopasujesz.

Pytanie po co, skoro można kupić właściwe :) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podeslales pasuje do Scenica 1996-1999r.

Nie zupełnie jest to prawda, wszystko zależy od wyposażenia. Wnętrze jest praktycznie takie samo, w PhI i PhII. Mogą wystąpić różnice, ale większość żarówek masz opisane w dokumencie, do którego podałem Ci link.

Z drugiej strony bardzo Ci się dziwię, ja na Twoim miejscu już dawno dobrał bym się do nieświecącej lampki i zobaczył co tam siedzi, a potem ze spaloną żarówką udał do najbliższego sklepu motoryzacyjnego lub większego supermarketu.

Najwyżej poszukałbym na forum jak dostać się do żarówki.

I to by było na tyle w tym temacie.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!