Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Komunikat: Skontroluj funkcje zabezpiecz. dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ten sam problem. U mnie blokada była włączona i ja wyłączyłem po czym pokazał sie powyższy komunikat i kluczyk kierujący do serwisu.

Czy ktoś ma pomysł jak sie tego pozbyc bo przyznaje ze mnie to dosyc męczy a juz nie wiem co mozna nowego wymyślić :/

 

Dodano: 14 mar 2013 - 10:30

odwiedziłem dzis serwis renault w katowicach i niestety panowie rozłozyli ręce :/

sprawdzili ze po resecie sterownika jest to samo ... kolejnym pomysłem było żeby wgrac nowy soft ale okazało sie ze jest najnowszy.

no i teraz mówia ze całą instalacje musza sprawdzic i najklepiej wwszystkie zamki wymienic :/// ręce opadaja.

Może ktoś umie podsunąć jakąś mysl jak naprawić ten błąd ???

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :D :) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam ten sam problem, próbowałem już wszystkich opisywanych sposobów i nic.. Oprócz wizyty w aso. Z tym że u mnie w ogóle okno po prawej stronie (z tylu )nie otwiera. Jakieś sugestie?

Edytowane przez Sephot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
Proponuję odłączyć kostki elektryczne te duże, znajdujące się u dołu drzwi tylnych po obu stronach i psiknąć tam kontakt sprayem. Dać mu odparować, jakieś 5 minut i podłączyć ponownie. Jeśli, to nie przyniesie skutku odłącz akumulator na 10 minut. Powinno pomóc. Jeśli nadal nic, to jechać do ASO

Mam pytanie, czy ktoś może wie gdzie dokładniej znajdują się te kostki? Czy trzeba coś demontować? (nie odsyłajcie mnie tylko do instrukcji serwisowej proszę...)

Pojawiły mi się dziś identyczne objawy jak Koledze danish1 autko próbowało się trzykrotnie samo zamknąć po otwarciu tylnych drzwi i pojawił się komunikat "skontroluj funkcję bezpieczeństwa dzieci"

 

Dziś rano znalazłem tą wtyczkę (nie było to trudne <szukaj> Otwarłem i było tam coś zielonkawego, tak jakby się miedź utleniała, wyczyściłem to i przeprowadziłem parę prób, jak na razie problem się nie powtórzył.

Edytowane przez Michal.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam ten sam problem, próbowałem już wszystkich opisywanych sposobów i nic.. Oprócz wizyty w aso. Z tym że u mnie w ogóle okno po prawej stronie (z tylu )nie otwiera. Jakieś sugestie?

Witam wszystkich użytkowników Meganek!!!

jestem posiadaczem Laguny III i mam identyczny problem łącznie z szybą i jestem bardzo ciekaw czy udało się go rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Połączono z istniejącym tematem

 

Pozwolę sobie napisać w tym temacie, bo podobnego nie znalazłem :unsure:

Posiadam ScenicaIII, dziś zapaliła się kontrolka (czerwona z kluczykiem) i komunikat " Sprawdź kontrolkę bezpieczeństwa dzieci" (cuś takiego :mad: ),

moje pytanie z czym , to się je? co z tym zrobić? i dlaczego tak drogo B) )

Dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
W dniu 10.02.2013 o 11:24, matisk1 napisał:

Dzięki, nigdzie nie mogę znaleźć tego tematu. Niestety przycisk zamnięcia drzwi nie skutkuje. Komunikat cały czas jest.

Zrób to przy zapalonym silniku u mnie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!