Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

RENAULT zidentyfikowało możliwość samoistnego zadziałania, w trakcie jazdy, automatycznego hamulca parkingowego. Może to mieć wpływ na bezpieczeństwo eksploatacji pojazdu. Akcja obejmuje przeprogramowanie sterownika automatycznego hamulca parkingowego.

 

Czy warto z tym jechać? Jeszcze nigdy mi się sam nie zaciągnął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzis po zalogowaniu się na stronę renault.pl zauważyłem tam następującą informację:

thumb_hosting_zdjec_1420749627__megana.jpg

 

Panowie.... był ktoś ?? naprawili .... ? warto jechać ? :)

Każą jechać bo spojler może odpaść .... :notacrook:

Edytowane przez lemanio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisów na forum (poprzednie strony tego tematu) wynika, ze warto bo coś tam doklejają i spojlery (trudno dostępne po zgubieniu) nie fruwają przy wyższych prędkościach za autem, tłukąc przy okazji szyby w autach jadących z tyłu.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RENAULT zidentyfikowało możliwość samoistnego zadziałania, w trakcie jazdy, automatycznego hamulca parkingowego. Może to mieć wpływ na bezpieczeństwo eksploatacji pojazdu. Akcja obejmuje przeprogramowanie sterownika automatycznego hamulca parkingowego.

Megane II ma automatyczny hamulec parkingowy? W jakiej to wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane II ma automatyczny hamulec parkingowy? W jakiej to wersji?

A co w tym dziwnego skoro kol. Matys0 ma w profilu sceniola II ph I i jak najbardziej mógł taki komunikat otrzymać skoro Jego sceniol jeszcze nie był z tym w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak podstaw do upomnienia za cytat posta.......

Cytowanie całego posta jest zakazane regulaminem. Świadomie zacytowałem Twoje słowa ale bez Twojego cytatu jaki jest w Twoim poście widoczny :mrgreen:

W tym wypadku nie jest to cytat całości bezpośrednio poprzedniego POSTA

A czepiając się szczegółów, to połowę postów w tym temacie należy wywalić, ponieważ temat dotyczy meganek II ph II czyli po lifcie, a problemy ze spojlerem to także ph I i takie posty też są tu w większości zamieszczane.

Nie staraj się być bardziej papieski jak Papierz. :P

A post o Sceniolu i jego hamulcu, skoro uważasz że jest nie w tym miejscu gdzie być powinien należy raportować, zamiast na niego odpowiadać czy też z nim polemizować.

(pierwszy przycisk po lewej pod każdym postem.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisów na forum (poprzednie strony tego tematu) wynika, ze warto bo coś tam doklejają i spojlery (trudno dostępne po zgubieniu) nie fruwają przy wyższych prędkościach za autem, tłukąc przy okazji szyby w autach jadących z tyłu.

Tak z ciekawości, który to spojler ??? ten na którym jest tylne światło stopu w Meganie ??? Mam kombicie jako tako spojlera tam nie widzę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie o ten element chodzi.

Popatrz na poprzednie strony tego temat, są tam fotki jak to w serwisie poprawiają.

Nazwa SPOJLER jest w tym temacie niejako umowna...

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja straciłem spojler (zniszczony w drobny mak) podczas jazdy w sylwestra (31.12.2014), zadzwoniłem do Renault Polska, wysłali mnie po kosztorys do ASO (1311 zł), zgłosiłem u nich reklamację (Renault Pol.), po czym, przyznali mi 50% rabatu na wykonanie usługi ( spojler, lampa, dysza spryskiwacza, lakierowanie + robocizna) Prawie 2 lata po akcji, ale wciąż warto zgłaszać problem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

U mnie się trzyma, wiadomo - nie powinno być inaczej. Jedyny problem to montaż dodatkowego zaworka zwrotnego do tylnego spryskiwacza - musiałem przyciąć oryginalny wężyk, bo nie mieścił się po prostu z tym dodatkowym zaczepem. Ale to nie problem :)

 

Pozdrawiam,

konwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem to montaż dodatkowego zaworka zwrotnego do tylnego spryskiwacza -

Ten zaworek lepiej działa jak jest zaraz za pompką na tym przewodzie do tyłu.

Rozwiniecie tej tezy i objaśnienie wniosków z moich prób i obserwacji w moim temacie:

http://megane.com.pl/topic/27614-gojgien-15-dci-106km-78kw-2007r-ph-ii/

1 post, akapit datowany 2013.03.19 oraz 2013.04.22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Panowie, czy komuś udało się wywalczyć darmową wymianę spojlera w dyskusyjnej kwestii "pomocy" Renault Polska 50/50? Dostałem od nich odpowiedź o przyznanej super akcji handlowej 50/50 i nic tylko się cieszyć...Wg mnie wydatek 600 zł na kawałek plastiku w aucie wartym 10 tys. jest mocno przesadzony. Czyżby Renault Polska specjalnie windowało cenę tej części by nawet przy super promocji, koszt wymiany im się zwrócił? Jakie są Wasze odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 zł na kawałek plastiku

Jeżeli chodzi o spojler, to z tego co wiem cena za niego została obniżona (wcześniej ponad 1k pln)Zgadzam się, że powinni robić za free...Tylko nikomu się nie chce ganiać po sądach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!