Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

OBRĘCZE KÓŁ Z LEKKICH STOPÓW (ALUFELGI)


Mistic

Rekomendowane odpowiedzi

Granatowa buda i białe fegi

Właśnie na biało chcę malować swoje felgi do zimówek, podczas regeneracji. Zestawienie kolorów będzie to samo. Powinno pasować, a czy będzie obciach :P Twoje auto Twoje felgi, co komu do tego. Będzie ładne. Widocznie styliści przerabiali takie zestawienie skoro OZ maluje felgi w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bedzie obciach... Takie felgi jeszcze jako tako pasuja do malutkiego czarnego Citroena C2, ale nie do "rodzinnego" megane.

Gdyby biale felgi byly takie fajne, to byloby ich znacznie wiecej na rynku. Poza tym to chyba nie praktyczne - musza sie cholernie brudzic....

 

Ale gojgien ma racje - twoje auto - twoje felgi. Mi sie to jednak nie widzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos będzie chciał kupić fajne i ładne felgi z chin, to niech przeczyta:

 

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=79062426

 

zresztą mojemu znajomamu też pękły te badziewia :P

 

ps. ostatnio poprzyglądałem się innym, firmowym felgą, często tym prosto z salonów.

Też mają często i po 50-100 g! ciężarków na koło po wyważeniu. Troche mnie zaniepokoił tekst kolegi, że moje mają koło 50 g, ale widze, że w firmowych też tyle czasem ładują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Chce kupić aluminiowe felgi.Mam Meganke z 1997 roku 1.6 hatchback i koła 13cali z nowymi oponami.Wiec nie chciałbym juz zmieniac rozmiaru i znalazłem felgi 13 calowe ENZO 4X100 otwór centrujący 60 ET 35 szerokość felgi 5,5 cala.Beda pasowały czy dać sobie spokój??Z tego co wyczytałem to do Megane ET zaczyna sie od 36???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć. potrzebują pomocy

otóż mianowicie mam renault megane hatchbacka z 96r. i chce mu kupić jakieś fajne fele aluminiowe, wypatrzyłem sobie juz nawet jedne, to są parametry felgi:

Dane techniczne felgi:

Średnica 14"

Szerokość 6"

Rozstaw szpilek 4x100

Osadzenie (ET) 40

 

i mam ten problem czy bedą one pasowały do mojego boilda, nie znam sie na tych szerokościach, osadzeniach.... :) wiem że nie mogą byc za duze i zbyt małe,nie mogą zbyt wystawać itd....

proszę o pomoc czy podane parametry felgi bedą pasowały do mojej Renaty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak.. może lepiej jednak żebyś rozejrzał się za jakimiś 15', uwierz że autko będzie się lepiej prezentować, 14' są malutkie. I ważny jest otwór centrujący, który ma 60,1. Tak żebyś się w dodatkowe koszty nie wpędzał, związane z rozwierceniem. a trezba mieć to na uwadze, bo renault ma naprawdę spory ten otwór.. większy od hondy, VW, itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle modeli pierscieni chyba wystarczy? Mozna takze zamowic na zamowienie ( 20-30zl ) ide do pracy

 

63,3-60,1mm

64,0-60,1mm

67,0-60,1mm

68,0-60,1mm

69,1-60,1mm

70,1-60,1mm

70,4-60,1mm

71,6-60,1mm

72,6-60,1mm

73,0-60,1mm

74,1-60,1mm

75,1-60,1mm

76,1-60,1mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Moja Megi jeździ na alusach 205/50/R15. Jak kupiłem autko to lekko biło powyżej 130 dziś byłem na prostowaniu felg:) 200zł w plecy...

Czy można dla takich opon zwiększyć ciśnienie powiedzmy do 2,5 bara i czy zmniejszy to ryzyko pogięcia felg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!