Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III, 1,5 dci, 2011 rej 2012


Kukiz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w niedzielę zamierzam jechąc obejrzeć i może kupić ten samochód http://otomoto.pl/renault-megane-1-5dci-110km-1rej2012-pl-salon-C28943128.html

teraz pytanko, czy może jest coś na co powinieniem zwrócić uwagę.

Przebieg, duży, wiem jak na roczne auto, kontaktowałem się z właścicielem i powiedział że dużo jeździ:).

Auto jest na oponach zimowych, to też mnie zdziwiło, od nowości nie wymieniał opon?, mówił że na nowe spuści.

Z tego co mi powidział przez telefon, lakierowane było jedno prawe nadkole, bo było porysowane, szyby wszystkie maję te same numery.

Samochód bogato wyposażony, z ceny pewnie jeszcze trochę zejdzie. Auto ubezpiecznone do 2 maja, czyli do dzisiaj, ale też mówił że przedłuży o miesiąc.

Tak się zastanawiam czy go brać, bo samochód praktycznie roczny, za te pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto powinno być na gwarancji. Pali się "serwis" na desce, czy mi się wydaje? Autko z filtrem FAP. Mam auto z tym silnikiem, dynamika taka sobie, nie jest tak ekonomiczne jak wersja bez FAP. Sprawdź jego przeszłość serwisową. Mnie np. dziwi fakt, że auto robi w rok 63 tyś. a potem w 3 miesiące zaledwie 1 tyś. I te opony.:(

post-14298-0-17700200-1367565876_thumb.jpg

Edytowane przez hymmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg zdjęć wygląda nieźle, przebieg jest możliwy (chyba jeździł tym jakiś przedstawiciel albo inny komiwojażer). Jaka jest przyczyna sprzedaży? Skoro auto jest takie super, ekonomiczne, wygodne itp, itd, a w dodatku ma tylko 64tys. km (dla dieselka to nic) to dziwne, ze gościu je sprzedaje tracąc przy okazji ok połowy ceny??? Skoro nie ma kół letnich to albo były totalnie zjechane (no ale nie przy tym przebiegu) albo zostały uszkodzone. Jest jeszcze 3 możliwość - przekręcony licznik. Geeneralnie zapaliłaby mi się lampka kontrolna przed zakupem tego auta. Zdobądź VIN i sprawdź historię, a później ewentualna wizyta w serwisie i baaardzo dokładna weryfikacja stanu technicznego. Obawiam sie niezłej miny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie aktualne, ktoś mi sprzątnał sprzed nosa,

Sprzedawał bo potrzebował pieniędzy, chętnie dawał Vin, tak więc myśle że była to okazja i ja za długo się zastanwaiałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy trochę z innej beczki lecz nie chcę nowego tematu zakładać. Skąd się biorą te hmm "tańsze" (tanie nie do końca) meganki sprowadzone od Niemca? Ja od kilku dni wertuje ogłoszenia na mobile.de i nie mogą znaleść nic ciekawszego niż aukcje dostępne na allegro. Przykładowa oferta i to w dodatku za ok 47k z manualną klimą:

 

Aukcja

 

Przecież to jest chyba lekka przesada ta cena. Może ja czegoś nie wiem, może jakoś VAT można odliczyć bądź coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są przeważnie 2 strony medalu albo wałek na VAT jeśli auto pofirmowe do 3 lat , lub po jakiś przejściach mocnych blacharsko lakierniczych.

Polecam lakture http://bez-wypadkowe.net/forum.php

 

Cena 47tys za 2 letnie autko z przebiegiem 23tys jest normalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!