Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wiadomości PW


macabra80

Rekomendowane odpowiedzi

Taka blokada antyspamowa.....

Bywało, że ktoś się rejestrował tylko by ogłoszenie wkleić, lub reklamę na PW rozesłać. Niestety działa to ograniczenie i na innych nowych, choć nie mają takich zamiarów.

Jest to tez niejako zmuszenie do rozpoczęcia działalności na forum i pisania w tematach. Niejednokrotnie sam otrzymywałem od takich nowych pytania na PW o coś, co na forum już było wyjaśnione. Ot po prostu klient nie chciał się ujawniać jako czynny user.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takiego ograniczenia, że tylko 1 PW na kilka dni. To pewnie po pewnym czasie i dla Ciebie ta blokada przestanie obowiązywać.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w statusie- użytkownik i nowy użytkownik.

Tak ograniczenie zniknie, wraz z większą aktywnością na forum. Sam czas to za mało, są osoby które już kilka lat są nowymi użytkownikami i automat nadal ich blokuje ale ich dorobek jest znikomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że takie rozwiązanie musiało zostać wprowadzone ale sami użytkownicy do tego doprowadzili. Nasze forum używano jako ogólnodostępną listę spamerską, nowi użytkownicy rejestrowali się i rozsyłali spam do pozostałych uczestników forum. Tak jak napisał gojgien, przez tego typu osoby cierpią inni, którzy nie mają niecnych zamiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Też mam taką blokadę, ile trzeba mieć postów aby była zniesiona (Ja mam 46)? nie jestem spamerem, chciałem tylko kilka osób zapytać na PW jak rozwiązali swój problem - ale nie są obecnie aktywni na forum.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O problemach piszemy w tematach i postach by przekazywane wiadomości były dla wszystkich dostępne. Po to jest forum. Równie dobrze mogłeś się nie rejestrować i pytać przez maila albo GG.

W takim przypadku jednak forum zamiera i jest niepotrzebne.

A liczba to chyba 100 postów (zmiana statusu nowy na użytkownik) z wyłączeniem działu OFF TOP, nasi użytkownicy i zloty spotkania.

W tych działach napisane posty nie są zliczane do zmiany statusu.

W Twoim przypadku musisz odliczyć przynajmniej 5 postów od całkowitej liczby napisanych..

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A liczba to chyba 100 postów (zmiana statusu nowy na użytkownik)

Witam.W moim przypadku było mniej.Nie wiem dokładnie przy jakiej ilości został zmieniony status.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem "chyba", bo taka liczba jest potrzebna do możliwości zakładania tematów w dziale sprzedam, a do tego trzeba być w grupie użytkownik. Możliwe że PW ma niższy próg ustawiony.

To jedynie Admin i Junior Admin wiedzą.

Nie zmienia to jednak faktu, że problemy należy na forum przedstawiać i tam oczekiwać odpowiedzi, by wszyscy z tego mieli korzyść, a nie przez PW tylko jedna osoba....

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!