Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chip tunig Śląsk ?


lonek91

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej odchudzić megankę? np. wyciąć jakiś blachy które nie są potrzebne i nie ma wpływu na bezpieczeństwo?

pomyśl zanim coś napiszesz. Co Ci to da? Takie rzeczy to sobie można robić w autach do typowej zabawy np w hondach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hondach można a w renault nie?? hmm, ale nic tam

Ja notaomiast mam pytanie skąd wzieliście cenę 800 zł za wirusa do 19. Gdzie bym nie dzwonił to ceny są pomiędzu 1.4k a 1.8 k zł.

O co chodzi z tą waszą ceną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cenie nie będę mówić. Proponuję dzwonić. W każdym razie ja miałem 130km w jedną stronę i z drugim autem też zaraz jadę. Przyrost o 25 koni i 60 Nm. Wstępna obserwacja po kompie - spadek spalania o litr. Zobaczymy jak wyjdzie z litrarzowania.

Pierwsze wrażenie - co to za chłopaszek :D (Jeśli kolega czyta to sory za wywnętrznienie), ale chwilę później - pelenprofesionalizm - od początku do końca!!. Podejście do aut - jak moje, najpierw ogląda, później się dopytuje, na koniec wykonuje ruch. Bez zbędnych dyskusji, autoreklamy i zacierania oczu gównem. Jak ktoś czyta moje posty to wie, że ja raczej narzeka niż chwalę. Tu jest 100% satysfakcji. A cena to już wogólę kropka nad "I"!!

Edytowane przez subratri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyjęciem sterownika i włamem do niego (bo tak jest w naszych autach) koleś się wyrobił w dwie godziny i to tak bardzo powoli działając.

130 to miałem kilometrów :P przed 117KM prawie po - wstrzelił się idealnie w 140 KM i z 300 na 360NM. Dokładnie tak jak chciałem. Typowy ECO. Myślę jednak, że nie będzie skuchy jak podam cenę :D 500 zł :):D Na pytanie czemu? odpowiedział: no bo kto ma 1500 czy 1800 zł na przeróbki. Koleś woli mieć większy ruch niż mieć jednego klienta na miesiąc. Słusznie nie? :P

Edytowane przez subratri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!