Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chip tunig Śląsk ?


lonek91

Rekomendowane odpowiedzi

za 500 zł :D Farciaż ... jak ja u niego Chipowałem trzy lata temu to mnie wywalił kazał powymieniać filtry i wrócić powiedział mi ze dziadostwa nie robi wtedy nawet za hamownie mnie nie skasował :)

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po pierwszych poważniejszych testach...

Przed wirusem prędkość przelotową miałem max 170 - później był już mół. Teraz mogę śmiało smigać pomiędzy 170 a 190 i mam pełną dynamikę.

Jeśli chodzi o spalanie to ciężko powiedzieć o ile spadło ale po przelocie przez niemcy wychodzi na to, że auto spaliło troszkę mniej niż przed wirusem tyle, że jechało o 40 km szybciej. Średnie spalanie ustawiło się narazie na 5.4.

Jedyny minus to chmura... ZOstawiem trochę sadzy na drodze jak położę nogę na pedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze predkość maksymalna Ci została do złamania

Nie nie. Przy 200-stu mam już ponad 3400rpm. Więcej to katowanie motoru. Poza tym - po co?? Przed wirusem faktycznie było wiele aut szybszych ode mnie i trzeba było ciągle zjeżdżać. Teraz w zasadzie żadko się zdarza żeby ktoś mógł mnie wyprzedzić. No są oczywiście bardzo szybkie auta, one jednak nie jeżdżą szybko bo stacje benzynowe są za żadko.

Jeśli więc chodzi o mnie to mam dokładnie to co chciałem. Spalanie spadło więcej niż myslałem, czas podróży przez niemcy spadł o 2 godziny.

A tak na marginesie - żeby latać więcej niż 200 nalażało by przebudować zawias jeszcze. Ja jestem po kompletnym remoncie (od gum po amortyzatory) i w okolicach 200 już jest słabo z trakcją. Przydała by się więc gleba która znowu wyeliminuje auto z miasta i z zimowych warunków.

Myślę więc, że mam u siebie złoty środek. Jedyne co, to olej mi bardzo zczerniał, trzeba będzie zagęścić wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!