Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka pytań odnośnie xsenonu. Czy zestawy oferowane na allegro są godne polecenia, chodzi o zestawiki typu hid, czy są kompletne? W sensie czy jesli ktos kupi taki zestaw to jedyna rzeczą jaką mu pozostaje to zamontowac to w aucie. Czy cena idzie w równi z jakością?

 

Jeśli był juz podobny temat, proszę o podesłanie linku do niego, i usunięcie tego tematu. Przeglądałem forum lecz mół mi gdzies umknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz ksenonowe światła posiadać to kup sobie auto z fabrycznie zamontowanymi.

Takie przerabianie oświetlenia jest sprzeczne z prawem.

Wprawdzie nie do MI ale temat było poruszany TUTAJ

Dodatkowo warto POCZYTAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam was wszystkich chciałem się zapytać o przetwornicy HID cyfrowy używam około 3 lata i zauważyłem że jedna przetwornica zakłuca zakłóca mi radio spróbowałem któreś odłączyć i się okazało że ta jedna padła ale mają filtr przeciwzakłóceniowy to jest produkt Japońskiej firmy i tam zauważyłem jest jedna taka mała puszka napisane 2300V i to jest filtr moje pytanie czy ten filtr sie psuje jest możliwe przyczyny tego uszkodzienie i sie pojawiło zakłócenie ?? Dobrze Pamiętam jak zakładałem nowy na początku nie było takich przeczyn i więc bym spróbował rozebrać dwie przetwornić i przenieś jedna na druga filtry. Jestem po szkole elektroniką ale tu piszę może ktoś was spróbował rozwiązać problem i więc czekam dla waszą odpowiedź :notacrook:.Pozdrawiam Wszystkich :P

 

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi, ortografia

Kolego, chyba nie czytałeś tego w ogóle. Proponuję poprawić, żeby dało się to normalnie odczytać. W obecnej formie to jest masło maślane. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal te gówno dla dobra swojego i innych kierujących.

A jak już musisz podwoić wartość swojego samochodu niebieskim oświetleniem (rzadko ktoś kupuje HIDy z normalnym białym światłem) - poszukaj pomocy na elektrodzie. Tam szybciej znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam światło barwe białą nigdzie u mnie nie świeci na niebiesko więc jest dobrze ale ja piszę problem zakłucanie radia FM i tam jest filtr ale napisze jak odpowiedziałeś na elektrodzie to ok napiszę czy dojdzie do wniosku sprawe bo mało ktoś umie i spróbował rozwiązać problem.Nie ważne kto ma xenony czy nie razi albo razi po oczach ale powiem wszystkich mało nowe auta razi kierowców napewno gorzej jak powinno być prawidłowe napewno nie jak mój, a po drugie skończyły się samopoziomowanie nowe auta już nie robią w ogóle nie sprawiedliwe nie które aut fabryczne nie maja zrobione np. A4 nie ma samopoziomowanie tylko spriskiwacze i nic więcej, rozumiem to jest zgodnie prawem przepisy są że nie można korzystać xenony. Ja jeżdzie i narazie nie miałem problemów przed kotroli, mam dobrze ustawione światło jest OK.:P:/

 

Tego się nie da czytać a co dopiero zrozumieć :notacrook:

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P To chyba było tłumaczone z hebrajskiego przez Google translator. :notacrook:

Jeśli tak na Elektrodzie napiszesz, to nikt nie zdąży odpowiedzieć, wcześniej to wywalą w kosmos....

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!