Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kasowanie przeglądu


Rekomendowane odpowiedzi

A na ekranie wyświetla się komunikat o przeglądzie?

Klawisz na manetce prawej trzeba wcisnąć i przytrzymać 30 sek jak ten komunikat się wyświetla, tylko wtedy się zresetuje.

Pisze - zmień natychmiast olej, do tego kluczyk i na dole świeci się ten na pomarańczowo. W instrukcji pisało 10 sekund trzymałem na pewno dłużej, nie wiem czy było to dokładnie 30 sekund, zaraz spróbuje z czasomierzem.

 

Dodano: 11 sty 2015 - 15:11

Działa, dzięki wszystkim za pomoc. Błąd który robiłem wduszałem start - włączało się radio dmuchawy, i w tym trybie próbowałem kasować. Udało mi się dopiero kiedy uruchomiłem samochód i zgasiłem, wtedy wcześniej opisana procedura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

U mnie żadna z wyżej opisanych metod nie działa :angry:

 

Dodano: 08 gru 2015 - 10:43

Ma ktoś jakiś pomysł, jak to skasować?

 

Dodano: 09 gru 2015 - 12:00

Zrobiłem, choć nie wiem dlaczego wcześniej nie mogłem. Robiłem wg tego opisu

Sprawdziłem u mnie.

1. Wsiadamy do Maybaha

2. wkładamy karte do slotu

3. ma byc wrzucony bieg 1 czy inny

4. wciskamy start az bedzie odblokowana keirownica

5. ustawiamy na komputerze na wymiany oleju

6. na tym informacji o wyminayny oleju wciskamy wcisik tak dlugo az zacznie migac i powinno zerowac cyzli do 30 tys. km lub 15.tys. km.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

z tym że przy punktach 3 i 4 miałem wciśnięty pedał hamulca (czego wcześniej nie robiłem)

Edytowane przez makpan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

wszystko tak jak pisał airbites w punktach z tym ze po właczeniu zapłunu wyrzucamy z powrotem na bieg jałowy luz i dopiero wtedy trzymamy przycisk napis zaplanuj przeglad zacznie migać trzymamy aż do pojawienia sie 30 000 tyś

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kasowaniem przeglądu nie mam problemu. Wciskam na odpowiednio długo przycisk na zegarach, na zgaszonym silniku. Po jakimś czasie wyświetlacz miga a potem kasuje się. Ale mam pytanie trochę z innej beczki. Jaki jest u Was interwał międzyprzeglądowy? U mnie wg licznika jest 20 tys. Ale według polskiego ASO przeglądy w tym aucie wypadają co 30 tys. Więc nie wiem o co kaman. Auto zostało swego czasu sprowadzone z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!