Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dział sprzedam


pablo188

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Całość postów: 108 (0,2 na dzień)

Najwięcej w Offtopic / Fun (54 postów)

Jak wyżej napisano, masz co najmniej 54 napisane niepotrzebnie, bo w dziale gdzie nie jest zliczane.

OFF TOP to dział o Dupie Maryny więc zero pożytecznych i merytorycznych. (całkowicie popieram tą logikę)

Tak samo nie są zaliczane do tej wymaganej setki posty typu: Fajny- super! zamieszczane w tematach w Nasi użytkownicy i ich auta.....

To tak dla wyjaśnienia tego co wyżej kol. Junior Admin skrótem napisał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja na to poradzę, żę nie mam postów, skoro wszystkie informacje, które potrzebuję znajduję bez zakładania tematu? A że znam się na mechanice tak, że nie mam informacji aby doradzić to co na to poradzę.

Czyli wychodzi na to, że mam pisać bez sensu w reszcie tematów, ale tak to ukryć, by admini się nie doczepili. Genialne...

 

A moja wina, że ludzie zakładają tematy w offtopie, który jest przydatny dla inncyh? Np o przyczepie czy o mandatach? Dla mnie bezsensem jest limit do działu sprzedam. Niby podajecie link do serwera zewnętrznego, który niewiem czy wiecie, nie działa! To jest dopiero bezsens. Tak się regulaminu trzymacie, a tu lipa! albo znajdźcie lepszy serwer albo wywalcie ten zakaz.

Mam do sprzedania opony, które komuś mogą się przydać, a nei mogę założyć tematu przez debilny zakaz i brak serwera, który de facto reklamujecie...

Edytowane przez stanleus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania opony, które komuś mogą się przydać, a nei mogę założyć tematu

Możesz.......

I jest to dokładnie opisane jak to zrobić, by okazjonalnie i zgodnie z przyjętymi tu zasadami tą blokadę ominąć. Sam osobiście postulowałem wprowadzenie takiej furtki "pod szczególnym nadzorem ModTeamu" jak regulamin powstawał.

Wielokrotnie było to stosowane, a blokada przeciwko nowym spamerom też już była w tym czasie.

Niestety to już nie moja ani nikogo z forum wina, że nie doczytałeś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania opony,

Oj kolego ! Tyle już tu siedzisz i nadal nie wiesz jak to załatwić?

Przeczytaj sobie regulamin działu sprzedam, a potem PW do któregoś z modów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!