Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prośba o ocenę laguna III 180KM dci


MarioIII

Rekomendowane odpowiedzi

witam proszę o opinię co do laguny jej użytkoników do tej pory mialem meganki, teraz znalazłem z 2008 r. krajową lagunę 2.0 dci o mocy 178 KM z tylną belką skrętną ksenonami i skórą wersja GT o przebiegu 113.000 km i cenie 48tys zł czy warto? zalety znamy z wad: zauważyłem niegarażowany widać skutki na masce i lampach oraz zderzaku, delikatne 2 wgniotki malem na dachu i przy progu bez uszkodzenia lakieru, auto ma lakierowane 1 drzwi reszta fabryczna zmierzyłem, serwisowane co 20 tys w aso, dają pol roku gwarancji zerknijcie - link poniżej: http://lisowski.otomoto.pl/renault-laguna-C30181213.html

ps myslałem, żemoc mnie powali jak depnę na testowej jezdzie ale mnie nie powaliła co powiecie o tym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na telefonie trudno mi przejrzec to ogloszenie.

Co do laguny:

Brat ma mocno doposazony dynamique, albo biedniejsze GT, jak kto woli :(

2.0 dCi 180KM

Przebieg ok 80tys km (chyba troche mniej)

Automat

Grudzień 2010

Kolor czarny

Kombi

4control

Nawigacja

18" felgi

Elektryczny reczny i jeszcze milion dodatkow jak to w lagunie :)

Jechalem tym autem i rzeczywiscie, nie czuc tych 180KM, ale jak wpadnie w zakrety to wtedy zaczyna się zabawa. 4control to fantastyczna sprawa, zakrety lyka jak gokart, doslownie. Mozg wyplywa uchem, a auto sobie jedzie i nawet ostre zakrety nie robia na nim wrazenia. Jakbym mial kupić 3 to tylko ze skretna tylna osia. Nie spotkalem się jeszcze z problemami dotyczacymi tego elementu a forum laguny przegladam już prawie dwa lata. Przy ustawianiu geometrii trzeba jechac do aso zeby podniesc fure, clipem ustawic kat 0 czy cos takiego i to tyle :)

Kompletne tylne zawieszenie 4 control na allegro kosztuje ok 6 stow. Malo. A dlaczego malo? Bo się nie psuje :)

 

Jakbys byl zainteresowany to daj znac. Nie widze na telefonie skad jestes, ale auto jest do obejrzenia w Plocku (caly czas w uzyciu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!