Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujnik ciśnienia paliwa na pompie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

w sobotę auto nagle stanęło na drodze z błędem "Usterka wtrysku". Po wezwaniu lawety do domu, i podpieciu komputera okazało się że błąd jest na czujniku ciśnienia paliwa. Obejrzeliśmy go i okazało się ze wtyczka jest pęknięta, po dociśnięciu silnik zapalił bez problemów, póki co auto jeździ jak trzeba z wtyczką obwiniętą taśma, ale może zrobic tak 100km a moze i 100tys. Wolałbym to wymienić na nowe. Pytanie tylko czy to jest na pewno ta część, gdyż szukając na allegro dostaje zupełnie inne zdjęcia. Pojechałem do ASO spytać o nazwe i numer katalogowy tej części na co mi odmowiono (bo szef płaci za oprogramowanie i nie udzielamy takich informacji).. (Czysto informacyjnie chodzi o ASO H&S GŁĄB Dąbrowa Górnicza, polecam profesjonalizm tych ludzi, na pewno wróce do nich po auto :/)

 

Czy któs mógłby mi podać nazwę lub numer katalogowy tego czujnika/regulatora? Z góry dzięki.

post-20243-0-10996100-1381837586_thumb.jpg

Edytowane przez rzepak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2007, według dowodu ma 115KM chociaż to niby to samo co 120 tylko zmniejszona moc bo tam płacą ubezpieczenie według mocy, sprowadzony z Luksemburga

Edytowane przez rzepak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to regulator ciśnienia paliwa pompy wtryskowej. Ze zdjęcia wynika, że jest to pompa od silnika 130 KM. Numer katalogowy bosch to prawdopodobnie 0928400743. Numer katalogowy możesz sam odczytać z obudowy regulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, niestety na samej obudowie numer jest starty, co udało mi się odczytać to 3287578618 (co nic nie daje) ale nie jestem pewien wszystkich cyfr i jest kilka przed nimi, które są całkiem nie do odczytania.

 

Dzieki raz jeszcze

 

Dodano: 15 paź 2013 - 17:37

Przyjrzałem się jeszcze raz temu z silną latarką, i faktycznie są słabe do odczytania liczby 0 928 400 tylko później zamiast 743 u mnie jest 694. Wrzucenie w google numeru z 743 daje wyniki ze sklepów gdzie są do dostania te regulatory, natomiast 0928400694 daje tylko kilka podejrzanych zagranicznych stron z takimi częsciami. Czy to moze być jakaś róznica między tymi częściami czy wynika raczej z pochodzenia samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!