Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Poszukuję Meganki - prosba o opinie i pomoc


kataryniarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem coś takiego: http://pp.trader.pl/pp4/details,1608641046,103114254.asp

Megane II Grandtour 1.5DCI 2005 za 43.000zł z przebiegiem 68k

 

Co o niej sądzicie?

Może ktoś z Warszawy mogłby podjechać i ocenić stan faktyczny?

Czy ktoś serwisuje w tej firmie - jakieś uwagi?

 

 

Scalam Twoje posty w jeden temat, by cała historia poszukiwania Meganki była w jednym miejscu.

Wszystkie następne, które wpadna Ci w oko przedstawiaj w tym temacie - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem w Łodzi Mege 2004 1.5DCI 85KM (wirus na 100KM :-? )z przebiegiem 85k za 29k.

Przez telefon wszystko pięknie... na żywo pierwszy rzut okiem i źle założony przedni zderzak, co prawda w komorze silnika OK , ale niesmak zostaje - sprzedający przyznał, że "tylko" zderzak był robiony.

 

Jazda - komputer pokazał średnie spalanie 12l :roll: - to chyba sporo za dużo nawet jak na jazde po mieście? Co jeszcze - podsufitka brudna, drążek biegów odrapany, kierownica masakrycznie porysowana i zniszczona stąd podejrzenie o kręcenie licznika - a może w Medze rzeczywiście tak szybko się zużywa?

 

I na koniec - żegnamy się gość zamyka centralnym, kierunki migły, a z okolic tylnej lamy cichutki pisk i tak sobie piszczy, a my rozczarowani wracamy :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z braku ciekawych krajowych, przegladam bez przekonania importowane - moze nie slusznie. Ktos sprowadzal moze z Niemiec i moze polecic pewne miejsce?

 

<Megane Grandtour 1.5 dCi 85KM>

Chyba lewy przod walniety?

Zastanawia mnie brak halogenow - to chyba powinien byc standard?.

Tym bardziej, ze ma relingi i navi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to żadna z tych pokazywanych bryczek jakoś do gustu mi nie przypadła, być może dlatego, że ani srebrna ani bordowa mi nie pasi, ale co tam na kolorze się nie jeździ)))) Co do ceny to się nie zgodzę z kolegą Snap, że ta bordowa to niby za droga)) według mnie to cena jest niska biorąc pod uwagę rocznik i to, że w dieslu bryka. Powiem tak, jak gdzieś ze dwa tygodnie temu byłem w salonie renault to w komisie stała megane hatchback z 2004 1,5 dci za 37800 zł i dość szybko znalazło nabywcę. Ceny są różne, szczególnie rejony wielkopolski robią wielki bum – jednak, nie spodziewaj się niewiadomo czego w 99% bryki, bite, liczniki przekręcone itp. Za dobry okaz trzeba zapłacić.

A tak z ciekawości Snap – gdybyś miał wycenić swoją megi to ile byś za nią chciał????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!