Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z wyświetlaniem radia Megane III Coupe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem polega na tym, że przestało pokazywać mi jakiekolwiek informacje dotyczące radia na wyświetlaczu nawigacji. Nie jestem w stanie przywrócić ustawień fabrycznych ponieważ wyświetla mi się tylko TomTom. Radio reaguje na przyciski, mogę zmieniać stacje, utwory, itp... Co robić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam wszystkich.

chciałbym odgrzać niniejszy temat. Radio/nawigacja wyświetlało na dole info o stacjach radiowych a teraz od jakiegoś czasu du..pa. Nie wyświetla żadnych danych dotyczących radia, nie można zmieniać stacji, programować nowych, zmieniać ustawień dźwięku. Radio gra, zaprogramowane stacje zmieniam przyciskami 1-6, joystik przy kierownicy działa ale nic się nie wyświetla.

Może ktoś pomóc. Odłączenie aku na 5 min nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pasek jest na dole gdzie powinno być info od radia , jak jest to może być problem z modułem BIC ( biała puszka ) lub w jwkiś magiczny sposób zmieniła sie konfiguracja wyświetlacza nawigacji na SIII i wtedy info nie ma na nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paska z info z radia nie ma, jest tylko pasek z nawigacji na którym wyświetla następną ulicę. Jakiś czas po aktualizacji mapy było info ale szybko zniknęło.

Gdzie szukać tego BIC, można to jakoś naprawić, znasz może jakiś warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wgrywałem TTPlayera

Auto przyjechało z niemiec i miało tylko mapy na niemcy, austrię i szwajcarię, więc kulturalnie zakupiłem nowe mapy europy na stronie TomTom'a. Wgrywałem jak należy, czyli format karty, czysta karta do czytnika w samochodzie, coś tam się stworzyło i karta do kompa na instalacje map. I wszystko było ok, przez chwilę a później dupa.

Teraz na tzw "małpę" wciskałem różne przyciski w radiu i coś przestawiłem że tylko tylne głośniki grają :-/

 

co rozumiesz przez pakuj nawi? Mam wyciągnąć wyświetlacz, czy samą kartę czy co?

Jeśli wyświetlacz to muszę poszukać na forum jak to się robi żebym czegoś nie spier..... A może mogę podjechać do Ciebie na naprawę?

 

Dorabiasz może karty? Bo mam tylko jedną, a przydałaby się druga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!