Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

adriannysa

Megane III phI Problem z wyświetlaniem radia Megane III Coupe

Recommended Posts

Witam.

Problem polega na tym, że przestało pokazywać mi jakiekolwiek informacje dotyczące radia na wyświetlaczu nawigacji. Nie jestem w stanie przywrócić ustawień fabrycznych ponieważ wyświetla mi się tylko TomTom. Radio reaguje na przyciski, mogę zmieniać stacje, utwory, itp... Co robić?

Pozdrawiam

U mnie też raz się tak stało.Pomogło wyłączenie auta zapłonem i powtórne załączenie.Więcej tak niezrobił i jest ok.

witam wszystkich.

chciałbym odgrzać niniejszy temat. Radio/nawigacja wyświetlało na dole info o stacjach radiowych a teraz od jakiegoś czasu du..pa. Nie wyświetla żadnych danych dotyczących radia, nie można zmieniać stacji, programować nowych, zmieniać ustawień dźwięku. Radio gra, zaprogramowane stacje zmieniam przyciskami 1-6, joystik przy kierownicy działa ale nic się nie wyświetla.

Może ktoś pomóc. Odłączenie aku na 5 min nic nie dało.

A pasek jest na dole gdzie powinno być info od radia , jak jest to może być problem z modułem BIC ( biała puszka ) lub w jwkiś magiczny sposób zmieniła sie konfiguracja wyświetlacza nawigacji na SIII i wtedy info nie ma na nawigacji

paska z info z radia nie ma, jest tylko pasek z nawigacji na którym wyświetla następną ulicę. Jakiś czas po aktualizacji mapy było info ale szybko zniknęło.

Gdzie szukać tego BIC, można to jakoś naprawić, znasz może jakiś warsztat?

Jak wyświetla ulicę to jest zmieniona konfiguracja nawigacji na scenic, pakuj nawi i wywyłka do mnie naprawię to.

BIC jest pod licznikiem biała puszka

Nie wgrywałeś czasem TTPlayera ?

nie wgrywałem TTPlayera

Auto przyjechało z niemiec i miało tylko mapy na niemcy, austrię i szwajcarię, więc kulturalnie zakupiłem nowe mapy europy na stronie TomTom'a. Wgrywałem jak należy, czyli format karty, czysta karta do czytnika w samochodzie, coś tam się stworzyło i karta do kompa na instalacje map. I wszystko było ok, przez chwilę a później dupa.

Teraz na tzw "małpę" wciskałem różne przyciski w radiu i coś przestawiłem że tylko tylne głośniki grają :-/

co rozumiesz przez pakuj nawi? Mam wyciągnąć wyświetlacz, czy samą kartę czy co?

Jeśli wyświetlacz to muszę poszukać na forum jak to się robi żebym czegoś nie spier..... A może mogę podjechać do Ciebie na naprawę?

Dorabiasz może karty? Bo mam tylko jedną, a przydałaby się druga.

Witam, możesz podjechać, możesz wysłać sam wyświetlacz nawigacji demontaż jest prosty, jak potrzeba kartę to też się załatwi

Witam, mam taki sam problem tylko że to moja wina bo wgrywałem sobie mapę. Mapa ruszyła ale zniknął pasek od radia ten na dole. Radio gra można przełączać stacje te co są zaprogramowane. Jak można to naprawić?

Wysypał się konfig ekranu , jest to do naprawy nawet clipem jak masz

He he bo nie ma widocznej :)

Czy to ze nawi ma inny vin ale numery seryjne te same to nie widac paska stanu radia

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.6 literki PL. - mireczek01