Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Humor


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

Mąż wraca późną nocą do domu i żeby nie budzić żony rozbiera się już w przedpokoju i nago wslizguje się do sypialni. Żona jednak się budzi i widząc golasa zauważa:

- To dziś przepiłeś i ubranie?! :)

 

Gdy żona wszczęła kolejna awanturę, doprowadzony do ostateczności mąż krzyczy:

- Nooo, teraz powiem ci całą prawdę. Dziesięć lat temu zagwizdałem na taksówkę, nie na Ciebie!

 

- Żona mówi do męża:

- Ostatnio mnie zaniedbujesz. Kiedyś kupowałeś mi kwiaty i czekoladki, a teraz...

- Czy ty widziałaś, żeby wędkarz dokarmiał rybę, którą złowi?!

 

Nie puszczone bąki unoszą sie do mózgu i stąd biorą sie posrane pomysły :)

 

Spotyka się dwóch kolegów jeden jest wyraźnie smutny drugi pyta go:

- Czego jesteś smutny?

- No wiesz porwali mi teściową i żądają okupu.

- Zaraz, zaraz teściową? To co się martwisz?

- Powiedzieli, że jeśli nie dam im okupu, to ją sklonują... :) :) :)

 

Po dwudziestu latach małżeństwa para leży w łóżku i nagle żona czuje, że mąż zaczyna ją pieścić, co już się bardzo dawno nie zdarzało. Prawie jak łaskotki jego palce zaczęły od jej szyi, biegły w dół delikatnie wzdłuż kręgosłupa do bioder. Potem pieścił jej ramiona i szyję, dotykał jej piersi, by zatrzymać się powyżej podbrzusza. Potem kontynuował, umieszczając swą dłoń po wewnętrznej stronie jej lewego ramienia, znów pieścił lewą stronę jej biustu i obsuwał dłoń wzdłuż jej pośladków, uda i nogę, aż po kostkę. Kontynuował po wewnętrznej stronie lewej nogi unosząc pieszczoty aż do najwyższego punktu uda. Och... W ten sam sposób delikatnymi ruchami dłoni pieścił jej prawą stronę i gdy żona czuła się już rozpalona do ostatnich granic...Nagle przestał. Przekręcił się na plecy i zaczął oglądać telewizję. Żona ledwie łapiąc oddech powiedziała słodkim szeptem:

- "To było cudowne, dlaczego przestałeś?"

- "Znalazłem pilota" - odpowiedział.

 

Rozmawiają dwaj przyjaciele:

- Nigdy nie zapomnę balu, na którym spotkałem moją żonę - mówi jeden.

- Tak romantycznie było?

- Nie... Ja się tam wybrałem z ładną dziewczyną, bo myślałem, że żona jest w domu w dziećmi.

 

 

a na koniec "ZLOTA MYSL"

Jesli facet po pierwszej randce pamieta Twoj kolor oczu

to znaczy ze masz za małe cycki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani pyta dzieci w szkole

- Gdzie leży Krym?

Oczywiście zgłasza się Jasiu i odpowiada

- Na ciostku.

 

Przychodzi mąż po pracy, do domu.

Żona pyta:

- Jesz zupę? Bo jak nie to dodam śmietany i dam psu.

 

Lekarz dzwoni w środku nocy do hydraulika, bo woda zalała piwnicę jego willi.

Hydraulik przybywa z ociąganiem. Staje na schodach, wrzuca do zalewającej piwnicę wody dwie uszczelki i mówi:

jeśli do jutra się nie poprawi, proszę zadzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szpitalu lekarz pyta się zmartwionej matki.

- Czemu się pani martwi! Urodziła pani ślicznego, zdrowego synka.

- Ależ panie doktorze, on jest rudy! Mój maź od razu się pozna, że to nie jego dziecko.

- Niech się pani nie martwi, ja się tym zajmę.

Lekarz pyta męża.

- Jak często współżyje pan z żoną?

- Co tydzień...

- Proszę nie żartować

- No dobrze, co miesiąc!

- Proszę pana. Jestem lekarzem i naprawdę znam te sprawy. Proszę być ze mną szczerym.

- No dobrze!!! Raz na pół roku!

- To idź pan teraz zobacz coś tym zardzewiałym przyrządem zmajstrował.

 

Różnica między mężczyzną a kobietą:

Kobieta wymaga wszystkiego od jednego mężczyzny.

Mężczyzna wymaga jednego od wszystkich kobiet.

 

Przy łóżku umierającej zony siedzi facet.

- Może coś ci potrzeba kochanie - pyta smutnym głosem

- Chciałabym - odpowiada cichutko zona - żebyś mnie jeszcze raz przeleciał.

- Oj taka słaba przecież jesteś, no ale jak bardzo chcesz .........

I gość włazi do łózka, robi co zona sobie zażyczyła a potem przytulony do niej zasypia ze zmęczenia.

Budzi się po jakimś czasie a zona w świetnej formie krząta się po kuchni przygotowując obiad. Facet zrywa się z pościeli i wola :

- Kochanie co się stało ? Przecież taka chora byłaś ?

- A to ten seks z tobą tak mi pomógł - informuje go z uśmiechem kobieta.

Facet siada ciężko na stołku i smutnieje.

- Co jest, nie cieszysz się ze wyzdrowiałam ?

- Nie o to chodzi - mówi mąż - tylko jakbym wiedział, ze mam takie możliwości to i babcie Zosie bym uratował i wujka Zdziśka......

 

Dlaczego warto wytatuować sobie 1000 dolarów na penisie?

I - Możesz bawić się swoją forsą do woli

II - Możesz patrzeć jaj kapitał rośnie

III - Twoja kobieta może ciągnąć forsę do woli

 

Dziadkowi zachciało sie amorów i mówi do babki:

- Chodź babka do łóżka pokochamy się.

Babka na to że nie ma ochoty.

Dziadek zaczął głowić się jak tu babkę zaciągnąć do łóżka i wymyślił:

- Chodź babka do łóżka to dam ci stówę

Babka myśli stówa piechotą nie chodzi, zgodziła się, poszła do łóżka, pokochali się, dziadek dał stówę.

Wtenczas babka zapala światło i mówi:

- Te dziadek ale to jest stara stówa jeszcze z Waryńskim.

A dziadek na to:

- Stara dupa - stara stówa!

 

Mały chłopiec wchodzi do sypialni rodziców i widzi, że jego matka siedzi na jego ojcu i podskakuje. Matka zauważyła swego syna, gdy wyszedł zsiadła szybko z ojca, ubrała się i zaniepokojona tym, co mógł zobaczyć, poszła się dowiedzieć, co naprawdę widział. Syn spytał: "Co robiłaś tatusiowi, mamusiu?" Mamusia odparła "Wiesz, jaki twój tata ma wielki brzuch?" Chłopczyk odpowiedział: "tak, rzeczywiście ma". "Widzisz, wiec czasami pomagam mu go spłaszczyć", wyjaśniła mamusia. Chłopczyk na to:"Tylko marnujesz czas, to nigdy nie zadziała" Mamusia, skonfundowana, spytała "Dlaczego tak uważasz, synku?" "Bo za każdym razem, jak idziesz na zakupy, ta pani z drugiej strony ulicy przychodzi, klęka w sypialni przed tatusiem i pompuje go znowu!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!