Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Humor


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz ja, jako że jestem spedytorem, garść humorów krążących w naszej branży :-D

 

1.

W Petersburgu porwano TIR-a z kierowcą i 20 tonami orzeszków laskowych.

Czelabińskie wiewiórki robią się coraz bezczelniejsze.

 

2.

- Panie kelner, jakie wino poleciłby pan do tego dania - wytrawne, czy półwytrawne?

- Pan jest z tą damą, która właśnie wychodziła do toalety?

- Owszem.

- Poleciłbym wódkę.

 

3.

Mąż i żona w trakcie stosunku.

Nagle żona zaczyna:

- Ty juz mnie chyba nie kochasz...

- Jak to Cię nie kocham?? Przecież bzykam Cię powolutku, żeby popiół z fajki nie spadł Ci na mordę!

 

4.

-Jak się nazywa nie -tania męska prostytutka?

-Szmat drogi.

 

5.

Trójka dzieci z pierwszej klasy stoi przed ostatnią szansą, aby otrzymać promocję do drugiej klasy. Przepytuje je dyrektor:

- Jasiu, przeliteruj słowo TATA

- T-A-T-A.

- Świetnie! Zdałeś!

- Krzysiu, przeliteruj słowo MAMA.

- M-A-M-A.

- Świetnie! Zdałeś!

- A teraz Ty Ahmed. Przeliteruj proszę... DYSKRYMINACJA OBCOKRAJOWCÓW W ŚWIETLE POLSKICH PRAW KONSTYTUCYJNYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż dzwoni do biura, w którym pracuje jego żona blondynka:

– Słuchaj – mówi podekscytowany – wróciłem wcześniej do domu i wyobraź sobie – tragedia!

Twoja mama, a moja teściowa weszła na drzewo, konar, na którym stanęła, złamał się i ona zginęła!

Na to blondynka:

– Niemożliwe. A pod drzewem szukaliście?

i zagadka biggrin.gif

 

Kto to taki?

 

Jak na człowieka nie jest zbyt wysoki, z pewnością nie jest też uznawany za przystojnego. Czytaj: niski i brzydki.

Jest ponury, humorzasty, wiecznie niezadowolony.

W swojej pomysłowości wykazuje pewną inteligencję, ukierunkowaną jednak głównie na zadawanie ciosów i ran swoim oponentom. Knucie przeciwko nim zabiera większośc jego czasu i energii.

Uważa, że zawsze ma rację, a za niepowodzenia najczęściej wini innych.

 

Ponadto mieszka sam wraz z kotem i nie posiada ani prawa jazdy ani konta bankowego.

Kto to taki?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście:Gargamel

 

Wszelkie podobieństwa, o ile są, do osób faktycznie istniejących, były rzecz jasna, niezamierzone.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pamiętnika dojrzałej mężatki:

Dzień 1.

Dzisiaj była 10 rocznica naszego ślubu. Świętowania to tam za dużo nie było. Kiedy nadszedł czas, by powtórzyć naszą noc poślubną, Zdzisław zamknął się w łazience i płakał.

 

Dzień 2.

Zdzisław wyznał mi swój największy sekret. Powiedział, że jest impotentem. Też mi odkrycie! Czy on naprawdę myślał, że tego nie zauważyłam już pięć lat temu?

Dodatkowo przyznał się, że od paru miesięcy bierze Prozac.

 

Dzień 3.

Chyba mamy małżeński kryzys. Przecież kobieta też ma swoje potrzeby! Co mam robić?!

 

Dzień 4.

Podmieniłam Prozac na Viagrę, nie zauważył... połknął... czekam niecierpliwie...

 

Dzień 5.

BŁOGOŚĆ! Absolutna błogość!

 

Dzień 6.

Czyż życie nie jest cudowne? Trochę trudno mi pisać, gdyż ciągle to robimy...

 

Dzień 7.

Wszystko mu się kojarzy z jednym! Ale muszę przyznać, że to jest bardzo zabawne - wydaje mi się, że nigdy przedtem nie byłam taka >>>> > >> > > >> szczęśliwa :)

 

Dzień 8.

Chyba wziął zbyt dużo pastylek przez weekend. Jestem cała obolała.

 

Dzień 9.

Nie miałam kiedy pisać...

 

Dzień 10.

Zaczynam się przed nim ukrywać. Najgorsze jest to, że popija Viagrę whisky! Czuje się kompletnie załamana...Żyję z kimś kto jest mieszanką murzyna z wiertarką ......udarową..

 

Dzień 11.

Żałuję, że nie jest homoseksualistą! Nie robię makijażu, przestałam myć zęby, ba - nawet już się nie myję. Na nic!! Nie czuję się bezpieczna nawet kiedy ziewam... Zdzisław atakuje podstępnie! Jeśli znów wyskoczy z tym swoim - "oops, przepraszam", chyba zabiję drania.

 

Dzień 12.

Myślę, że będę musiała go zabić. Zaczynam trzymać się wszystkiego, na czym usiądę.Koty i psy omijają go z daleka, a nasi przyjaciele przestali nas odwiedzać.

 

Dzień 13.

Podmieniłam Viagrę na Prozac, ale nie zauważyłam specjalnej różnicy...

Maaatko! Znów tu idzie!

 

Dzień 14.

Prozac skutkuje!

Przez cały dzień siedzi przed telewizorem z pilotem w ręce, zauważa mnie tylko kiedy podaje jedzenie lub piwo...

BŁOGOŚĆ!! Absolutna błogość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy znamy te słodkie symbole komputerowe zwane"emotikonami",

gdzie:

 

:) oznacza wesoly

 

:) oznacza smutny.

Czasami pokazywane są w ten sposób:

 

:)

 

:-(

 

Ale czy ktos zna"dupokony"?

 

No to jedziemy:

 

(_!_) normalna dupa

 

(__!__) gruba dupa

 

(!) chuda dupa

 

(_*_) boląca dupa

 

{_!_} drżąca dupa

(_o_) dupa kochająca inaczej

(_O_) dupa bardzo kochającainaczej (_(*)_) boląca dupa bardzo kochającainaczej

 

(_@_) dupa po biegunce

 

(_qp_) dupa robiąca qp

 

(_#_) skopana dupa

 

(_$_) sprzedajna dupa

 

|_._| płaska dupa

 

(_!_) dupa blada

 

(_!!!_) pijany w trzy dupy

 

(_x_) pocałuj mnie w dupę

 

(_X_) z dala od mojej dupy

 

(_zzz_) zmęczona dupa

 

(_E=mc2_) inteligentna dupa

 

(_?_) głupia dupa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!