Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie cos mi chlupie od strony pasażera przy mocniejszym hamowaniu ,pół roku temu miałem pełno wody pod wykładzinami ,wysuszyłem i przepchałem przewody od szyberdachów ,przepchałem rurke od klimy i jest ok bo sprawdzałem pod dywanem ,sucho. rozkrecilem podszybie w rogu tam gdzie jest pokrywka McPersona i jest sucho .

wiec co ??

zbiorniczek wyrównawczy :P bo paliwo w zbiorniku napewno nie ;) .

Jakieś pomysły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klime nabijalem w lato i jest ok. Woda w progach odpada bo niby skad by sie miala wziasc. Prog jest profilem zamknietym i nic nie ma prawa sie tam dostac. Pozatym w progu zaslepki sa zagumowane (zakonserwowane)

Jakies inne pomysly?

 

Przepraszam za brak polskich znakow. Pisze z telefonu uk.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

 

Czy ja nie wyrażnie wyraźnie napisałem że pisałem z telefonu bez polskich znaków ??

 

Kolego regulamin forum określa jasno co w takim wypadku masz zrobić aby pisać bez polskich znaków a nie dopisywać sobie tekstów typu pisze z telefonu. Więc proponuję zapoznać się z nim dokładnie. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnym trafem u mnie też chlupało, a przestało jak wyjąłem zaślepki z progów :) Wody wypłynęło kilka litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na taki post.renia ma orginalne oryginalne progi jestem drugim wlascicielem .kupilem od znajomej .wymienione byly tylko prawe drzwi,pozatym nic.nie ma nawet 100 tysi przejechane.

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Nowe zdania piszemy z wielkiej litery. Po kropce jest spacja, nie odwrotnie. Radzę czytać co się napisało i poprawiać błędy. Polskie znaki jednak kolega posiada.

Myślę, że kolega już został wystarczająco pouczony, a jednak nadal olewa to co jest wymagane. Na razie 2 ostrzeżenia, za pl-literki i niestosowanie się do uwag administracji forum. Jeszcze jeden taki post i będzie moderacja. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być jeszcze jedna w tylnym nadkolu.

A tak właściwie to jakiego tego Scenica masz? W tagu dałeś Scenic I PhI, a silnik 1,6/16V. Jaki rok produkcji?

 

Dodano: 04 mar 2014 - 20:41

Bo może ktoś już wymieniał progi i wstawił bez zaślepek.

Na zdjęciu widać że z progami nic nie było robione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Przemo ,zaślepki znalazłem ale na samym końcu progu ( z przodu nie ma )podniosłem przód lewarem i wyleciało ze 100 litrów ,już wiem skąd była woda poprzednim razem.

Mój Scenic jest z 2002 roku ,jedynka po lifcie.

post-60540-0-73765900-1393962476_thumb.jpg post-60540-0-43483100-1393962379_thumb.jpg

 

Dodano: 04 mar 2014 - 20:52

Dobra lekcja jezyka polskiego kolego damiar,wiesz oprócz telefonu mam tez lapa a w nim polskie znaki :) straszny z ciebie sztywniak ,wyluzuj troche ,a może mam dysleksje i w tym momencie wydaje mi sie ze powinieneś wysłać do mnie priva a nie straszyć moderacją i w pewnym sensie obrazac.

Dziękuję

 

Poza tym "oryginalny" to nie jest polskie słowo a "orginalny" jest ,nauczcie sie najpierw sami poprawnej polszczyzny a potem mozecie poprawiać kogoś,zanim coś dopiszesz sprawdz dokladnie bo poprawnie jest i tak i tak .Proponuje sprawdzic Prof.Miodka na temat słowa orginalny!!!

 

Tak jak uprzedzałem, od dziś na tydzień ustawiam moderację.

Zasady obowiązujące na tym forum doskonale kolega zna, a mimo tego świadomie i z premedytacją je łamie. To nie pierwszy raz, już wcześniej kolega miał z tym problem i nawet miał pretensje, i obrażał innych użytkowników forum.

Ja wcale nie poczuwam się, że kolegę obraziłem. Udzieliłem jedynie stosowanego upomnienia, do czego byłem zobowiązany.

Co do poprawnej polszczyzny, to nie trzeba mnie uczyć. Do szkoły chodziłem jak każdy i poprawne zdanie potrafię napisać. Jak czegoś nie wiem/nie jestem pewny, to są słowniki języka polskiego i nimi się posiłkuję. Również i koledze polecam. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie jeszcze te zaślepki z nadkolach, tamtędy woda lubi się dostawać do progu, chociaż u Ciebie powinny być z tyłu plastikowe nadkola.

 

Dodano: 04 mar 2014 - 20:57

wyluzuj troche

Nie ma "wyluzuj" Kolega moderator trzyma się regulaminu i za to karze. Regulamin należy czytać i stosować.

Jak się nie ma możliwości stosowania pl-literek, z różnych powodów, to też należy to załatwić zgodnie z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!