Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zegarek w liczniku - działa jak jest navi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś uruchomiłem zegarek w liczniku , jak mamy navi to standardowo nie mamy zegrka koło temperatury - po przeprogramowaniu licznika mamy zegarek, można wyłączyć navi i widzimy godzinę co fabrycznie brakuje

Tak wygląda fabrycznie

thumb_hosting_zdjec_1394572681__przed.jpg

 

A tak wygląda po aktywowaniu zegarka

thumb_hosting_zdjec_1394572714__po.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie cinas czy w MIII np da radę "odpalić" zegar ew termometr w polu nad wskaźnikiem paliwa (normalnie pokazuje się ta symbol auta z zamkniętymi bądź otwartymi drzwiami, OK po teście systemów po uruchomieniu a nad tym obszarem jest jeszcze ten gdzie wyświetlają się komunikaty a w czasie jazdy przebieg). Pytam bo w moim chińczyku by wyświetlić termometr trzeba wyjść do menu głównego, np słuchając radia widać w pasku na dole ekranu tylko zegar a dopiero w menu głównym jest godzina, data i temp.

Ta temperatura jest dość istotna szczególnie w okresach przejściowych by nie pojechać po rowie gdy waha się "przez zero"

 

Dodano: 12 mar 2014 - 00:07

a właściwie faktycznie przy wyłączonym audio i zegar i termometr by się przydał tam gdzie napisałem.

Pokombinuj Marcin może to ogarniesz - naturalnie jeśli już nie znasz rozwiązania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Woytus, coś tajemniczy ten nasz cinas? :)

Zaczepiłeś Go prawie miesiąc temu i nabrał wody w usta - no chyba, że "ma trochę tego czasu" i "Megi do zabawy"?

Baw się Marcin a wszyscy na tym skorzystamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tylko SIII na tapecie, Wymiana USM i aktywacja dziennych świateł w wersji bez

Aktualnie męczę temat aby sterować światłami drogowymi z USM prądem PWM - przez co obniżyć moc ich świecenia i uzyskać efekt świateł dziennych - można zakupić takie przetwornicę i dołożyć ale tutaj było by wszystko w menu licznika on/off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinas a "jak wyglądasz" z tą wiązką i czujnikami (czarne bez lakieru) do parktronic-a na przód do mojej MIII?

Zamówiłem te wkładki w grill i osłony przy halogenach i może zrobiłbym sobie wycieczkę w Twoje gościnne progi.

Może w pakiecie ogarnąłbyś ten zegarek z termometrem, może doświetlanie?

Daj znać czy taki pakiet jest wykonalny w jeden dzień (może sobotę by było trochę więcej czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam bose z nawigacją i chyba jest troszeczkę inaczej, mianowicie

1. przy wyłączonym radiu mam DUŻĄ godzinę na navi

2. przy włączonej navi prawy górny róg zegareczek

3. przy ukrytej navi ( czarny ekran ) też w górnym prawym rogu mały godzina.

 

Jak możesz podeślij wsad to może uda mi się przeprogramować bo muszę rozkopać licznik bo światła dzienne minie denerwują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!