Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc przy zakupie Megane 3 1.6 110 km


Jesion2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie , zamierzam kupić Megane 3 ,silnik 1.6 110 km sprowadzone ze Szwajcarii przez komis oglądałem to wczoraj trochę zapuszczone auto 135 tys przebiegu , brudne sprzedawca pokazał mi je na moją prośbę przed polerką i praniem. Mam pytanie czy to dobry wybór żona się "napaliła" bo jej się podoba ten model, z Vin za wiele się nie dowiedziałem jak wpisuje wyskakuje mi 2004 model , samochód jest z 2009 roku , podaje Vin VF1BZ0V0640653785 , mógłby ktoś mi pomóc gdzie szukać choćby żeby zobaczyć jakie to ma wyposażenie , wczoraj przeczytałem że ten model ma ZFRZ nie ukrywam że się trochę wystraszyłem negatywnymi opiniami , ale było też trochę mniej stresujących i ochłonąłem troszkę , ...........warto? , poza tym zależy mi na zagazowaniu , ile może kosztować instalacja do tego silnika? . Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Szwajcarii nie opłaca się sprowadzać dobrych aut ;)zatem albo jest drogi albo tani i szukaj przyczyny ceny, która może kryć się w wypadkowej przeszłości lub innym przebiegu

 

Podeślij ofertę to będzie wiadomo...

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 25000 , rocznik 2009 , jeszcze nie wystawione w internecie było u lakiernika na polerce a teraz jest na praniu tapicerki ( bardzo brudne musiał długo gdzieś stać )) , gość co ma komis mówi że kupił je w przetargu , nie mierzyłem go jeszcze czujnikiem obejrzę go jak będzie gotowy dziś lub jutro , niby wszystko opłacone , cło , tłumaczenia itp. , sprawdzałem tylko przebieg w Renault to w zeszłym roku w sierpniu miał 132 000 , a teraz 135 000 . , ..Generalnie na co zwrócić uwagę ? ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłbym czy nie jest po powodzi ...zakamarki , skrzynki z elektroniką ..zielony osad na stykach.Może być to tykająca bomba.Ja swoją kupiłem w Niemczech uderzoną w tylni błotnik i niżej 6500 euro nie było mowy.

 

http://vin-decoder.pl/VF1BZ0V0640653785

Edytowane przez andrzejm36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem zamiar kupić ten egzemplarz i pofatygowałem się do sprzedawcy 24-04-2014 (ZAWIERCIE) cena 23.990zł brutto koleś wystawia FV 23%.

 

UWAGA:

-przebieg w tej chwili to 151.100km ??????????????????

-samochód na tablicach z Czech (przykręcone wkrętami od drewna…)

-tył był na 100% robiony (źle poskręcane nadkola)

-cały samochód wyprany i umyta komora silnika (silnik jest od góry zarzygany olejem, możliwe że jest zatkana odma i wyluwa…)

-poprzecierana tapicerka z tyłu i uszkodzone boczki

-rok na szybach się zgadza

-kolor auta to stalowo-szary

post-44816-0-97427100-1398377330_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!